fullrespect Posted November 13, 2008 Posted November 13, 2008 Czy mogę też poprosić o plany na adres: fullrespect [małpa] gmail.com
utopia Posted November 13, 2008 Posted November 13, 2008 poprosił bym : krzysiooolek[maupa]o2.pl są chętni na zbirowe cięcie?
bigkris Posted November 13, 2008 Posted November 13, 2008 wysylam, co do ciecia ile by to mniej wiecej kosztowalo? btw skrzydlo z lotkami?
Krzysiek Hanuszkiewicz Posted November 13, 2008 Posted November 13, 2008 poprosił bym : krzysiooolek[maupa]o2.pl są chętni na zbirowe cięcie? Tak, tak i jeszcze raz tak... :wink:
s1016 Posted November 13, 2008 Posted November 13, 2008 Zbiorowe cięcie jestem za, jak dla mnie skrzydło z lotkami
fullrespect Posted November 13, 2008 Posted November 13, 2008 też bym się dołączył - jak cos to się piszę !
Krzysiek67 Posted November 13, 2008 Posted November 13, 2008 Witam , ja też chętnie się dołącze . Pozdrawiam.
fullrespect Posted November 13, 2008 Posted November 13, 2008 Co Wy na to Panowie aby założyć osobny wątek i zbierać w nim chętnych ? Będzie to przynajmniej mialo jakies ręce i nogi.
Ładziak Posted November 13, 2008 Posted November 13, 2008 Co Wy na to Panowie aby założyć osobny wątek i zbierać w nim chętnych ? Dobry pomysł, proponuję przeznaczony do tego dział: http://pfmrc.eu/viewforum.php?f=48
fullrespect Posted November 13, 2008 Posted November 13, 2008 OK wątek założony : http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=11495
ender Posted March 7, 2009 Posted March 7, 2009 Witam! Mógłbym również prosić plany pod CNC? z góry wielkie dzięki enderowski@gmail.com
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.