Jump to content

DraveS - Witam serdecznie :)


Recommended Posts

Cześć.

 

Jestem świeżym zapaleńcem latania dronami wyścigowymi. Ćwiczyłem dużo na symulatorach i niedawno sprawiłem sobie zestawik do FPV. 

 

Zapaliłem się w temacie ponieważ zawsze lubiłem modelarstwo i lotnictwo. Ale nie miałem dość środków by móc inwestować w takie hobby. Niedawno mój status materialny się poprawił i chciałbym składać swoje drony i nimi latać. 

 

Odnośnie latania... Dzisiaj był mój 3 lot nowym dronem. Przed lotem wgrałem nowy firmware, skonfigurowałem w ogóle bajka. Obecnie pracuję jako programista więc ta część poszła dość łatwo. Niestety dwie godziny później czyli w momencie jak to piszę mój dron leży w kawałkach w pokoju bo zaczął się palić. Nieuważnie uzbroiłem model gdy ten leżał na plecach no i poszedł ogień z płytki między FC a silnikiem (już sam sposób opisania pokazuje jak bardzo znam się na elektronice). Nie martwię się zbytnio i traktuję to jako część zabawy. Niestety nigdy nie trzymałem nawet lutownicy w rękach. Z tego powodu będę chciał się czegoś dowiedzieć  - w szczególności co to za część która się spaliła, gdzie ją kupić, i jak ją podłączyć i jaką lutownicę kupić. I jak się nauczyć lutować ^^. I czy uszkodziło się coś więcej niż ta płytka i jak się tego dowiedzieć ;)

 

Do zobaczenia (co się robi na forum widzi, słyszy czy czyta?)... Do przeczytania (?) na forum ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.