Skocz do zawartości

charbox


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dobry wieczór,

 

mam pytanie - jak w praktyce wygląda samo uruchamianie układu ?

 

tzn. po zlutowaniu rzeczy i podłączeniu w całość, co jeszcze zostaje do zrobienia ? czy moza zamówić układ zaprogramowany ?

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiekszosc komponentow mialem wiec mnie wyszlo taniu. dokupuem tylko tanioche typu stabilizatorki, pr'ki i takie tam podobne.

 

Ale wydaje mi sie ze 140 to w zyciu nie wyjdzie.

 

Jakbym mial wszystko kupowac to chyba bym sobie odpuscil zwazywszy na ceny ladowarek w obecjej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Wszystko jest pięknie jak się czyta.

Tak naprawdę mam programator Combo 3 i po podłączeniu wykrywał po ISP procka i niby wszystko było ok.

Niestety nie udało się mnie wgrać programu poprawnie.

Po odpięciu programatora i resecie procka wyświetlał się pierwszy rząd, ale wszystkie pola ciemne.Brak jakiejkolwiek reakcji.Oczywiscie układ wstępnie uruchomiany według instrukcji.

Następnym krokiem było podpięcie innego programatora cos podobnego, jaki Artur polecił.

Niestety on już nawet nie rozpoznał scalaka. I cos mnie się wydaje ze albo scalak w plecy albo cos nie tak robię.

Pozdrawiam

dali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze swieci ci na czarno jedna linia w wyswietlaczu to znaczy ze go zle podlaczyles lub program w procku faktycznie jest zle wgrany.

 

to ze nie mozesz zapogramowac procka ponownie to chyba wina tego ze ladowarka ma swoj kwarc i autor rak skonfigurowal procek zeby go wykorzystac a mozliwe ze twoj progrmaator takiego kwarca nie ma i procek stoi. tak bylo w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.