Skocz do zawartości

Jak zacząć pilotaż? Kupiłem model z Allegro


teodor2424

Rekomendowane odpowiedzi

witam Mammutha. Nie wiem czy wymiana popychaczy cos pomoze dlugosc 40 cm,przelotki odpadaja chyba ze rozkleic model ,ciezki dostep zeby cokolwiek zdzalac , a gdyby wzmocnic je na dlugosci podklejajac pret weglowy?

regulator nie wiadomo co to jest ,niestety czarka koszulka i zero oznaczen tak ze pewnie nowy

aparatura standartod gotowca twistera cp2 6 ch.nie wiem jak wstawic fotke ,bo bym zalaczyl.

niestety ciagle leje i teraz jeszcze pada od 2 dni, bo moze jakis maly oblocik by byl na tym co jest w orginale ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ktore popychacze Ci sie wyginaja? Jesli te w skrzydlach ktore widac na fotkach na tasmie to wkleic. Jesli w kadlubie to najlepiej fotke zrob.

 

 

ps. nie pisz posta pod postem tylko edytuj tego ostatniego (gorny prawy rog jest przycisk) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

kurcze, mój mikołaj też mnie obdarzył modelem z all, tyle że F4U, nawet udało mi się wznieść ;-) naturalnie zaraz potem się rozbiłem ;-) poszła obudowa przekładni i wał, wszystko posklejałem i jestem gotowy do dalszych upadków, no i tu mam pytanie, czy założyć piastę z innym mocowaniem śmigła niż przykręcane( mam nadzieje że to ograniczy ilość połamanych śmigieł)? czy kupić tą przekładnie , czy na przykład kupić bezszczotkowca i rega ( no i pewnie nowe aku) zamiast naprawiać ten cudowny chiński wyrób:) no i czy to wogóle lata?

 

pozdrawiam.

Krzysztof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.