Skocz do zawartości

[P] Poszukuje planów Kombata


Mike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje planów jakiegoś ładnego, prostego w budowie i dobrze zachowującego się w powietrzu "Kombata" :). Chodzi mi tutaj o elektryka. Jeżeli ktoś takie plany posiada w wersji elektronicznej to bardzo bym prosił o przesłanie na moją poczte: migan1@interia.eu

 

 

 

PS: Dobrze by było gdyby można go było wykonać z materiałów pod ESA :wink: Będe bardzo wdzięczny :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś o jakiego kombata Ci chodzi ,tzn WWI skala 1/8 ,WWII skala 1/12 czy ESA.Zacznij szukać coś dla siebie od tej stronyhttp://www.rcpabianice.strefa.pl/linki.html

Jeśli chodzi o WWI lub WWII, to choć elektryki w WWII są dopuszczalne to nie sprawdzają się,no i brak hałasu silnika i zapachu spalin :D

PS przyjedź na jakieś zawody,kombaciarze to chyba najbardziej otwarta i przyjazna zgraja,szczególnie dla nowicjuszy. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech! Znowu kombat z depronu,ludzie to nie wychodzi,pierwsze mocniejsze lądowanie czy stuknięcie i zostają z takiego frytki. Zamów u Marka w cyber -fly model a EPP,chcesz mieć coś własnego projektu ,narysuj w corelu to on Ci wytnie.

Nie masz kasy( 80-100 zł) rozglądnij się wkoło siebie i zadaj pytanie ,czy wszyskie przedmioty które posiadam ,są mi potrzebne.Te których nie dotknąłeś przez ostatnie dwa lata naprawdę nie są Ci potrzebne i sprzedaj je ---->sprzedaj.Jest to najprostszy sposób na nasze dziwactwa,sorry ,modele.

Można też kupić płytę EPP i wyciąć jak styropian,można też skleić z odpadówhttp://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=8026 ,nie masz napisz na pw.

ALE NIE DEPRON :(:o :!:

Depron jest fantastycznym materiałym ,zobacz co robią DEBILE np.Motylasty ale nie ESA. I to by było na tyle

Co do projektu to lata wszystko ,co ma :profil płaskowypukły ,kąty zaklinowania silnika,skrzydła ,statecznika - 0 stopni,mały wznios skrzydła ok 15 mm,skręt profilu (-2 do 0) stopnie .Pozostałe parametry zgodne z regulaminem ESA .Tak powstał mój Me 309.No i dobrze mieć dwa serwa na lotkach(zwłaszcza przy oblatywaniu prtotypu),potem wystarcza jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ozna model wyciąc zamiast z EPP ,np. ze styropianu :D

 

Tak wyglądał przed zderzeniem (na samym dole z 3 taśmami)esa-bitwa-lask-17.jpg

 

 

A tak wyglądał mój model (po prawo) podczas czołowego zderzenia w walce, nie chcę myśleć co by było gdyby był ze styropianu :?

esa-bitwa-lask-37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.