Skocz do zawartości

SU 26 EPP z Cyber Fly


BART

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, że takiej opcji u mnie chyba nie ma :P. Moją własną instrukcje posiałem a z tego co czytam na necie - takiej opcji brak.

Programmability;

BEC on/off

MCU

Cell Count

Braking Selection: Soft/Hard

Timing

To tyle ;)

Czyżby uszkodzony ?

Musze napewno zwiększyć wychylenia na ogonie :P bo żyletki nie zrobie na tym co mam teraz ;) (po 50%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A dawno juz tym malym pieroństwem nie latalem :) Kierunek mam na maxa ustawiony. Lotki na 70%, wysokosc 100% ale model strasznie czuly - zmienilem aparature i nie mam stalych ustawien, epa duzo pomagala. Pętle powinien krecic prawie w miejscu. Na plecach niestety trzeba zaciagac sw - jakos mi to nigdy nie przeszkadzalo bo to bym moj model do nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam komu wybaczac. Nie o to chodzi. Tak w zasadzie to ustawienia w aparaturze niezaleznie od wychylen sterow powinny byc zawsze na maxa- 125% w przypadku hiteca, 140% w przypadku Futaby itd. (chyba ze stosujemy serwa producenta ktory nie zaleca wiecej niz dana wartosc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie - czy brak dwóch ostatnich segmentów w antenie, może zaszkodzić radiu ? Jeśli tylko troche zmniejszy sie zasieg, to sobie podaruje kupno nowej - bo 120zł to lekka przesada, a używanej chyba nikt nie ma, bo już z 3x sie zgłaszałem z chęcią kupna :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno się uszkodzić - na e-sky używałem urwaną do połowy antenę jedyne co zauważyłem to mniejszy zasięg (na 300 - 400 metrach często i mocno szarpało). Z obawy o żywotność końcówki mocy zamontowałem antenę ze starego radia i działa ok.

 

Wracając do tematu - właśnie zamówiłem ten model - drodzy użytkownicy czy są jakieś mankamenty na które trzeba szczególnie mieć na uwadze w trakcie składania / oblotu.

 

A także czy ten model jest ciężki do opanowania na b.prostej aparaturze 4 kanałowej e-sky??

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie widać :( na filmie

 

czy brak dwóch ostatnich segmentów w antenie, może zaszkodzić radiu ? Jeśli tylko troche zmniejszy sie zasieg, to sobie podaruje kupno nowej - bo 120zł to lekka przesada, a używanej chyba nikt nie ma, bo już z 3x sie zgłaszałem z chęcią kupna
wykręć ją z nadajnika zmierz jej długość i poszukaj na allegro

 

 

EDIT

no tak flash 10 i już widzę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za film - nieźle wyszedł (moje produkcje często wychodziły gorzej)

Mam nadzieję że sobie poradzę z tym cackiem :P - wylatałem z 20 godzin na NEMO, godzinkę na RWD-5 i naprawdę sporo na symulatorze Real Flight u doświadczonego kolegi. Zobaczymy - na razie czekam na paczkę z Su-26 i silniczkiem RAY oraz serwami.

 

Czy w zestawie z modelem są tylko pręciki węglowe na skrzydła czy też na kadłub?

 

Dzięki i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na kadłub tez jest pręcik. Ale lepiej zrobić jak polecił Diem - warto kupić jeden płaskowniczek jakiś mniejszy. Wtedy zostaje Ci jeden pręt węgla w zapasie - na wzmocnienia w razie awarii ;).

hehehehe :D Widze że nie mamy specjalnie o czym rozmawiać :P. NA PEWNO sobie poradzisz, skoro już 20h masz wylatane ! :D. Ja nie wiem czy do konca roku tyle wylatam :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.