Skocz do zawartości

Banggood.com


oki188

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem podobnie z zegarkiem z aliexpress. Chcieli, żebym naprawił na miejscu a oni oddadza kasę, ale okazało się, że naprawa przekracza wartośc zegarka to przysłali drugi sprawny.

Z Banggod nie miałem problemów. Ostatnio zgubili mi model F-35 to przysłali nowy. Kiedys odbiornik był zepsuty, przysłali sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, robertus napisał:

Miałem podobnie z zegarkiem z aliexpress. Chcieli, żebym naprawił na miejscu a oni oddadza kasę, ale okazało się, że naprawa przekracza wartośc zegarka to przysłali drugi sprawny.

Z Banggod nie miałem problemów. Ostatnio zgubili mi model F-35 to przysłali nowy. Kiedys odbiornik był zepsuty, przysłali sprawny.

 

W moim przypadku nie proponowali zwrotu i odmówili przysłania drugiego...

Od jakiegoś roku a miałem 3 reklamacje, zrobili się "trudniejsi" w pozytywnym załatwieniu sprawy.

Ale to i tak sto poziomów wyżej jak Aliexpress, zamówiłem towar, dostałem zupełnie, co innego po miesiącu dyskusji o co mi chodzi, odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.