Skocz do zawartości

Moje pierwsze boje z kamerką na pokładzie


cobra

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, pokazałeś trochę nieba, trochę ziemi i prawie całe usterzenie. Całośc okrasiłeś łomotem wiatru w mikrofonie. Najbardziej podobał mi się Twój portret.

To pierwsza próba, więc fascynacja tym, że masz kamerkę na pokładzie wzięła górę nad jakimś pomysłem. Ale gorąco namawiam do dalszych prób, napewno z czasem będzie coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, muszę popracować nad mocowaniem kamery. Filmwanie przez śmigło kiepsko wychodzi, a bez dorobienia jakiegoś mocowania dało się tylko tak. No i ten dźwięk :oops: - muszę podłożyć muzykę. Docelowo kamera ma latać raczej w szybowcu - tam będzie lepiej.

 

EDIT:

Zlikwidowałem ten "ryk" wiatru, a dodałem muzykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerka ma fajna zalete - mozna ja wsadzic do kazdego niemal modelu.Waga jest w zasadzie pomijalnym parametrem(kiedys wsadziłem ja do modelu ESA). Wymiary czynia z niej niemal obiekt aerodynamicznie obojetny. Cobra, fajny filmik, zawsze fajnie popatrzec na uciekajacy horyzont, taki filmik daje namiastke tego co widzi, czuje prawdziwy pilot.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.