Skocz do zawartości

Czy to koniec?


Marcin K.

Rekomendowane odpowiedzi

Na targach w poznaniu zakupiłem pakiet 3s 3E-Model 2200mAh. Pakiet był 5 razy ładowany(używałem go tylko w Toto) i przez ostatni czas nie był używany i leżał w szufladzie. Ostatnio zauważyłem ze pakiet przytył. Myślałem ze to tylko tak na chwile ale dziś jego stan jest bardzo groźny(moim zdaniem). Ładuję go Changer'em 4 , zasilanym przeróbką zasilacza z komputera. Jak dotąd nie miałem problemów( od kilku miesięcy katuje tej samej firmy pakiet 3s 1200 mAh) czy jest szansa by pakiet był zdolny do użytku? Zainfekowane są 2 cele.

 

e45914d2897d0167.jpg

34a9e124502115ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja takze mam podobny problem. Moje pakiety to ABF 2200 mA 20C. Jeden uzywalem do prob na hamowni silnikow zas drgie dwa do lotow. Pierwszy , moze uzylem 4-5 razy i sam z siebie spuchl. Pozostale dwa sa lekko wgniecone po kilku kraksach. Po lotach sa dosc rozjechane.

Zastanawiam sie nad zakupem 1-2 pakietow nowych bo tych nie jestem juz pewien czy do czegos sie jeszcze naddadza. W klubie doradzono mi rozebrac je i z cel ktore sa dobre zrobic nowa , sprawna baterie. Nawiazujac do odpowiedzi Baxtera to mozesz mi dokladniej wyjasnic o co chodzi z ta wanna , mysle ze chodzi o odpowiednie chlodzenie badz umieszczenie w obudowie na wypadek wybuchu. Tak na koniec , poradzono mi rozladoeac baterie i nastepnie ladowac z balancerem i ze powinny jeszcze cos z siebie dac.

 

 

Witam poprawiam , sa to pakiety 2200MAh 11.1 V 3S1P 20C

Pozdrawiam

 

Wosiekpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moje pakiety to ABF 2200 mA 3C.

 

Czy na pewno dobrze napisałeś? 3C czy 30C. jeśli 3C to pakiet nadaje się wyłącznie do zasilania nadajnika bo 6,6A to stanowczo za mało do zasilania silnika. (mam na myśli silnik, który podniesie tą baterie i samolot).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.