Jump to content
Grzechu113

PIKNIK MODELARSKI ŚWIDNICA ŚLĄSKA

Recommended Posts

Witam! 

W imieniu kolegów z RC ŚWIDNICA, zapraszam 1 maja na PIKNIK MODELARSKI.

Impreza odbędzie się na lotnisku modelarskim w Świdnicy. 

Latamy wszystkim co kto ma. Będą rozegrane pokazowe walki ESA. Jak ktoś jeszcze nie posmakował rywalizacji w aircombacie, tam będzie możliwość sprawdzenia swoich sił.

Więcej informacji wkrótce.

link do mapy

https://goo.gl/maps/ambXqNpQDi9xLMKy5

Witam ponownie! Juro piknik. Zaczynamy o godz 10.00 i latamy tak długo jak chcemy. Walki esa będą przeprowadzane spontanicznie, czyli jak będziemy gotowi to lecimy. Organizator zapewnia prąd (agregat), gril, na którym możecie upiec to co kto przyniesie. Kiełbaski będą, ale ilość ograniczona. Abyście nie błądzili, umieszczam pinezkę na drodze dojazdowej do lotniska. Tam będzie umieszczona tablica jak dojechać. Jak ktoś ma pytania to proszę dzwonić do Łukasza 608383229. 
Oczywiście wstęp wolny. 

link do wjazdu na lotnisko 
https://goo.gl/maps/cbNsFAQkMBdxnX7A6

Chciałbym być ale jestem za daleko. Pozdrawiam i życzę fajnej pogody i dużo gości Władek z Jawora 

W imieniu Eskadry ESA Kamikadze Wrocław chciałbym podziękować Organizatorom i Sponsorom Pikniku modelarskiego w Świdnicy.

Atmosfera super,świetne lotnisko z wygoloną trawą,pogoda trochę wietrzna ale na szczęście bez opadów,dużo modelarzy,kiłbaski z grilla smaczne.Kto nie był niech żałuje.Mam nadzieję na cykliczność tej imprezy.

Pozdrawiam Wojtek.

Witam! Piknik Modelarski w Świdnicy za nami. Koledzy modelarze dopisali, było nas dużo i rozmaicie. Wielkie uznanie dla organizatora Łukasza, który chyba nie spodziewał się takiego odzewu. Jak sam wspomniał, pierwszy raz zaistniała potrzeba reglamentacji lotów. Na szczęście, nasza dyscyplina lubi tłok i w każdej przerwie, gdy duże piękne modele przygotowywały się do kolejnych pokazów, my mogliśmy stoczyć zażartą walkę.
Najbardziej cieszy mnie fakt uczestnictwa trzech Kolegów, którzy się wahali i nie wierzyli w swoje siły. Po niewielkim zachęceniu dowiązaliśmy im taśmy i już było nas sześciu. Oprócz walk doświadczyli pierwszych polowych napraw. Byli bardzo zaskoczeni szybkością i skutecznością łatania modelu czym się da. Kolega Radek był ogromnie zdziwiony, że po stracie całej lotki w jego wyczesanym Mustangu, daje radę kontynuować lot. Dotrwał do końca rundy! Brawo!
Dziękujemy Kolegom ze Świdnicy za zaproszenie i mamy nadzieję, że duch kombatu zostanie u nich na zawsze. Z naszej kombatowej strony reprezentowali nas Wojtek, Darek, Mirek i Grzechu. Pozdrawiam!

post-18437-0-65054900-1556883425.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Krzysiek "Viper"
      Wiem że dopiero początek roku ale czy są już znane terminy imprez modelarskich na 2020 rok ???
      Jedyne o czym słyszałem to Warbirds Bobrowniki planowany jest na 17-18 lipca. 
    • By modelpiotrek
      Zapraszam do zobaczenia filmu zmontowanego przez naszego kolegę Adama ze Skrzydlatego Raciborza 
      Piknik Warbirds 2019 w Bobrownikach
      myślę że warto poświęcić te 3min i koniecznie w 4K ))

https://youtu.be/aAYrCwW1Q1Q

• By modelpiotrek
      Jak co roku serdecznie zapraszam wszystkich modelarzy do Raciborza na nasz już XII Międzynarodowy Piknik Modelarski
      Piknik odbędzie się przy wałach p.pow ul.Drzewieckiego 08.09.2019 startujemy od godz 10.00 ( te same miejsce co roku )
      Zapraszam również chętnych do przyjazdu już w sobotę .Przy wałach na łące jest masę miejsca na rozłożenie namiotu a w pobliżu camping
      w sobotę będzie dzień przygotowań technicznych ale w godzinach wieczornych przewidujemy grillowanie i latanie przy księżycu
      Link do wydarzenia na fb tam można znaleźć najświeższe wiadomości
      https://www.facebook.com/events/2416103092012465/
      oraz galeria z zeszłego roku
      https://www.facebook.com/pg/skrzydlatyraciborz/photos/?tab=album&album_id=2033068573422185&ref=page_internal
      Zapewniamy na pikniku
      -brak wpisowego
      -darmowy posiłek dla modelarzy i osób towarzyszących
      -fajny teren do latania (długi i szeroki pas startowy -trawiasty)
      -znajomych modelarzy do wspólnego latania i dyskusji
      -sporą publikę
      -fajną atmosferę
      -super pogodę
      Podsumowując nie ma co się zastanawiać tylko już dziś klepać wolne
      Gdyby ktoś miał ochotę proszę o potwierdzenie swojego przyjazdu ułatwi nam to ustalenia cateringowe (modelpiotrek@poczta.onet.pl) ale lubimy również niespodziewane wizyty )) 
      zapomniałem dodać że jak co roku wysadzimy coś znów w powietrze hehehe
      tak było w zeszłym roku
      http://youtu.be/PmOv5HelJTc

a tak to mniej więcej wygląda z góry 

• By semp
      Zapraszamy na 7 Piknik Modelarski w Bobrownikach.
      Piknik odbędzie się na lotnisku modelarskim w Bobrownikach ,1.09.2018, 

• By kszczech
      Modelarze z Radzynia Podlaskiego, Łukowa i Parczewa zapraszają na

IV Piknik Modelarski w Radzyniu Podlaskim
      który odbędzie się w dniach 9 i 10 września 2017 r.
      Zapewniamy miłą atmosferę, wspaniałe warunki do latania na przebudowanym, powiększonym lotnisku, miejsca parkingowe, miejsca na rozłożenie namiotów na nocleg, namioty dla samolotów, wspólny grill oraz ognisko ze złocistym napojem.

Dojazd do lotniska będzie oznaczony.
      Od strony Lublina obwodnicą aż do skrzyżowania ze znakiem na miejscowość Płudy - w lewo, do lotniska 1, 5 km. Od strony Międzyrzeca Podlaskiego na skrzyżowaniu – w prawo.

Współrzędne szerokości i długości geograficznej lotniska: 51.808369,22.629367

Czekamy na Was

W przypadku pytań jestem do Waszej dyspozycji. Piszcie, dzwońcie.
      Krzycho

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.