Skocz do zawartości

Częsci do thunder tiger gdzie jak i czemu tak drogo?


qpa

Rekomendowane odpowiedzi

:?: Nie wiem jak z Coxami lecz z dostępem do części do silników OS, ASP, Super Tigre, MVVS i innych - czyli tańszych :) NIE MA ŻADNEGO PROBLEMU i części jak i dodatki są dostępne w polskich sklepach.

 

gdzie mają części do thunder tiger? bo poszukuje jednego elementu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?: Nie wiem jak z Coxami lecz z dostępem do części do silników OS, ASP, Super Tigre, MVVS i innych - czyli tańszych :) NIE MA ŻADNEGO PROBLEMU i części jak i dodatki są dostępne w polskich sklepach.

 

gdzie mają części do SUPER TIGER? bo poszukuje jednego elementu ;]

 

a na przyklad tutaj

http://www3.towerhobbies.com/listings/cat-g.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że za wszelką cenę chcesz go ulotnic :D .Bardzo mnie to cieszy ponieważ nie było na niego chętnego i przez głowe przeszła mi już myśl aby zrobić sobie z korbowodu i tłoka stylowy breloczek.Nie inwestuj w niego nie wiadomo jakich pieniedzy,bo ja dałem za niego niegdyś 100zł,a nowy kosztuje 160zł.Jak sie domyślam nowy rozpylacz może wcale nie być tani.Fajnie że chcesz go uratować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może skoro Qpa nie ma czasu to odpowiem za niego :) .Rozpylacza nie tyle ze brakuje co po prostu jest uszkodzony.Sama koncowka z kawałkiem gwintu urwała się,przy sręcaniu silnika po czyszczeniu omsknęła mi się reka,klucz zeskoczył z głowicy i urwałem rozpylacz.Ten malutki odcinek gwintu wykręciłem,ale gdzies sie zapodzial i Qpa go nie ma.W nie najlepszym stanie jest też delikatniuśki króciec idący do rozpylacza(ten plastikowy na przewód paliwowy).W sumie jest iglica i rozpylacz bez gwintu(urwał się na dziurce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest iglica i rozpylacz bez gwintu(urwał się na dziurce)

 

Jeśli jest dokładnie to "rozpylacz bez gwintu(urwał się na dziurce)" to jedyny problem to podpięcie do tego co zostało wężyka (a będzie to prostsze niż Ci się wydaje - podobny problem ;) ). Dokupić gniazdo i iglicę od OSa - oczywiście tą dokręcaną na tylni dekiel - to akurat koszt do zniesienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.