Skocz do zawartości

Kolorowy Depron


madrian

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli możecie, proszę o uzupełnianie oferty. Wielu osobom będzie pewnie łatwiej szukać czego potrzebują, znając nazwy handlowe i producentów.

KOLOR - Nazwa Handlowa/marka - wymiary (grubość) - producent - uwagi - gdzie.

 

Czarny - Fixprix - 3mm i 5mm - Decora SA - rowkowany - Castorama

 

Szary (srebrzysty po gładkiej stronie) - Profi Base - 3mm 5,5mm - Aspro - rowkowany - Leroy Merlin

 

Niebieski - Izoflor Thermo - 1,6mm - Arbitron(Decora SA) - rowkowany w rolce - Praktiker, Castorama.

 

biały - PE - 2mm - Arbitron(Decora SA) - w rolce, Polietylen, a nie polistyren, ale może komuś potrzebne? - Nie wiem.

 

Zielony - Izoflor/Izoflor plus/Izoflor Eko - 2mm (rolka) 3mm, 5mm,6mm - Arbitron (Decora SA) - różne odcienie zielonego - zalezy od grubości i rodzaju izolacji (wyciszająca, niwelująca itp.) - Leroy, Praktiker, Castorama (i pewnie wiele innych).

 

Spotkałem się też z pomarańczowym, ale nie znam producenta. Jesli ktoś ma blisko do Łochowa nad Liwcem, to kupowałem go na sztuki w sklepie z panelami na przeciwko poczty.

 

Nie odwiedzałem ostatnio OBI i nie znam ich oferty, choć podobno mają gładkie pianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pomarańczowy i brązowy (5 jak i 3mm jeden i drugi) można odstać również, w sklepie na przeciwko biedronki, w mieście Garwolin. Nie znam producenta, gdyż też sprzedają to na sztuki jako podkład pod panele.

To tak gdyby ktoś szukał pomarańczowego a miał bliżej do Garwolina niż Łochowa nad Liwcem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
Zielony Izofloor obustronnie gładki 6x500x1200 mm pod panele. Sklepy Komfort z wykładzinami dywanowymi panelami i płytkami. Jest ich około 120 w Polsce. Można kupować na sztuki.

Kupiłem kiedyś taki Izoflor 6 mm (oryginalnie zapakowany) przy wycinaniu otworów na zawiasy miałem problemy z określeniem środka. Okazało się, że ma tylko 5 mm grubości.

Wygląda na to, że producent "trochę" oszczędza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izo-Floor 3mm (1 strona rowkowana. Ciemna zieleń) - Cena : 3zł (na sztuki) - OBI ; Izo-Floor 6mm (1 strona rowkowana. Jasna Zieleń) - Cena : 4.50zł (na sztuki) - OBI

Ewentualnie cała zgrzewka (w zestawie chyba 10) 3mm - 29.99zł ; 6mm - 44.99zł

Za Izo-Floor do RWD 5 (dziś kupiłem) zapłaciłem 10.50zł ( 2x 3mm ; 1x 6mm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Zielony Izofloor obustronnie gładki 6x500x1200 mm pod panele. Sklepy Komfort z wykładzinami dywanowymi panelami i płytkami. Jest ich około 120 w Polsce. Można kupować na sztuki.

 

Tu się nie zgodzę . Byłem i mają ale niestety nie na sztuki tylko paczki ( 6 arkuszy 6mm, 1,2m x 0,8m )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony Izofloor obustronnie gładki 6x500x1200 mm pod panele. Sklepy Komfort z wykładzinami dywanowymi panelami i płytkami. Jest ich około 120 w Polsce. Można kupować na sztuki.

Tu się nie zgodzę . Byłem i mają ale niestety nie na sztuki tylko paczki ( 6 arkuszy 6mm, 1,2m x 0,8m )

A ja się z tobą nie zgodzę. W Komforcie kupuję depron Arbitronu na sztuki, nigdy nie ma z tym większych problemów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.