Skocz do zawartości

Condor - sa chetni na latanie?


Patryk Sokol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
jak skołuję joystik ? :D

 

Ja tam na nadajniku latam przez PPJoy'a :)

 

Nadajnik masz na pewno :)

 

Inna sprawa, ze przy odrobinie wprawy na klawiszach tez da rady polatac, trzeba tylko czulosc jak najwieksza ustawic i automatyczny kierunek.

 

 

Kierunkiem też da radę sterować, przynajmniej w ił2 sturmovik się dało, za pomocą klawiszy z x, bardzo wygodne to było. Nie znam tego programu, ale jest możliwość że nie da się ustawić do SK klawiszy? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nigdy to nie udało w rzeczywistości.... popatrzeć z zewnątrz to musi być bajer no oczywiście prawie niezbędny w lataniu. A ta umiejętność sterowania klawiszami... boję się, że następny sezon zacznę od ładowania się do kabiny z laptopem.

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 20 stawiam serwer.

O 20 kończę pracę, jak jest możliwość to postaw ten serwer bez ograniczeń czasowych, dla swobodnego polatania na początek.

Uruchomiłem kanał CONDOR na TS`ie, IP: 153.19.156.122.

Jak były by problemy z logowaniem to dajcie znać, podeślę hasełko na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczaki smaka mi zrobiliscie na latanie szybowcem ja w te wakacje co prawda zrobiłem tylko podstawowke i juz pozniej był wrzesien pogoda do dupy zaczynajace sie studia i nie było jak polatac. ale czuje ze ta miłosc nie przemineła i wroci w przyszłym sezonie ze zdwojona moca. a Darek gratuluje 100 godzin i 7600km niezły wynik moim zamiarem jest zrobienie 35godzin gdzies tak do 20 lipca i na egzamin do ulcu:P a potem trening trening i marza mi sie jakies zawody tak zeby zobaczyc jak to jest gdzies na koniec sierpnia chociaz nie wiem czy beda umiejetnosci zeby sie wogole pokazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk ja i mój bratanek próbowaliśmy do Ciebie zrobić pinga i nic...

A bratanek - informatyk proponuje jakieś "hamachi" który omija firewale i tworzy prywatną sieć - cokolwiek to znaczy :)

 

 

Na sieci sie specjalnie nie znam...

 

Po prostu dajcie metode co i jak robic, bo przez tydzien mam dostep do dobrego lacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.