Skocz do zawartości

Condor - sa chetni na latanie?


Patryk Sokol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy się uda, ale zainstalowałem program na serwerze, tylko nie wiem jak z licencjonowaniem.

Gdyby nie był potrzebny osobny numer to odpalę Server dedykowany.

Przygotujcie odpowiedni konfig do uruchomienia, na mapach standartowych, ewentualnie na slowacjiCF 4.0, bo tą na razie doinstaluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Uruchomiłem server dedykowany, pod nazwą: www.pfmrc.pl

 

Sprawdźcie jak działa.cndr://CRBMCJMCRDMCFFSRDFLH/

 

Edit: Do serwera się łączę, ale wyskakuje mi coś takiego jak na zrzucie i mnie wywala.

Nie mam teraz już czasu, aby się tym zająć, możliwe, że nie umiem przygotować odpowiednio konfigu.

corel01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poleciałem. Server wymaga jeszcze trochę poprawek, okazało się, że na start trzeba czekać kilka minut, w wolnej chwili to poprawię.

A to krótka foto relacja.

Shot0.jpg

Zaczęło się od niewiadomej, ale w końcu pilot holownika się znalazł.

Shot2.jpg

Shot3.jpg

Rzut oka na Nowy Targ.

Shot6.jpg

Holownik macha już lotkami, trzeba się wczepić.

Shot7.jpg

Czas znaleźć jakąś chmurkę.

Shot9.jpg

Nagle poczułem kopnięcie w prawe skrzydło, sprawdzę to.

Shot10.jpg

Noszeń w tym dniu wielkich nie było, ale i tak nie mam czasu na długi lot.

Shot13.jpg

Wychodzę spod chmury na 2000m.

Shot14.jpg

Przez brak czasu tylko z oddali rzut oka na Tatry. Do Słowacji polecę innym razem.

Shot15.jpg

Trzeba jakoś stracić wysokość, trochę zabawy jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Shot17.jpg

Shot18.jpg

Shot20.jpg

Shot22.jpg

A teraz wrzucamy piątkę.

Shot26.jpg

I do domku, na kolację.

Shot27.jpg

Wchodzę na krąg.

Shot28.jpg

Jeszcze rzut oka na wiatrowskaz.

Shot29.jpg

I lądujemy.

Shot30.jpg

Kochanie, nie krzycz, już lecę do stołu.

Shot32.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, ale nie do końca tak jak bym chciał. Skróciłem czas oczekiwania na start, ale jest problem, ponieważ po starcie następuje zamknięcie serwera i nikt inny w trakcie nie wejdzie.

Nie bardzo mam teraz czas, aby opcje konfiguracji rozgryzać, prawdopodobnie trzeba zrobić to ręcznie w skrypcie, bo w panelu konfiguracyjnym tych opcji nie mogę znaleźć.

Dlatego prośba, aby ktoś, kto ma czas zajął się ustaleniem możliwości optymalnej konfiguracji. Możliwe, że te opcje wprowadzić można ręcznie z poziomu konsoli, też nie wiem jak to zrobić, hasło admina jest: „modele”, więc też można spróbować.

Serwer po optymalizacji konfiguracji, mógłby działać bez przerwy, a okresowo moglibyśmy włączać nasze scenariusze do rozegrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest związane właśnie z tymi kłopotami konfiguracyjnymi servera, o których pisałem.

Ktoś już po prostu jest zalogowany i po starcie Server się zamyka.

Tu masz podgląd na stan serwerów: http://www.condorsoaring.com/serverlist.php

Ja naprawdę nie mam czasu, ale jak ktoś by się dopytał o szczegóły konfiguracji na polskim forum: http://may.net.pl/forum/index.php to wprowadziłbym niezbędne poprawki, aby Server był otwarty cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odwiedziny w górach.

Wiatr, 35km/h z północy, więc tylko, aby dorwać się do gór, a tam już na zboczach i żlebach powinno nosić.

Po drodze Zakopane, jakieś mało podobne.

Shot33.jpg

A teraz czas na zabawę.

Shot34.jpg

Shot36.jpg

Shot38.jpg

Shot42.jpg

Najlepiej jest jednak nad graniami najwyższych szczytów.

Shot45.jpg

Poznajecie te jeziorka.

Shot46.jpg

Z takiego poziomu to już wszędzie można dolecieć, ale my wracamy do domu.

Shot47.jpg

Tylko spojrzymy na panoramę i w drogę powrotną.

Shot48.jpg

Shot50.jpg

Shot52.jpg

Shot51.jpg

Pod wiatr, to trzeba lecieć ile fabryka pozwala.

Shot53.jpg

Jeszcze zrzut balastu.

Shot54.jpg

I lądujemy.

Shot58.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba poradziłem sobie z serwerem, później sprawdzę, lub napiszcie czy wam działa.

Przypominam o komunikacji przez TS`a, fajnie było by pogadać na żywo w czasie lotu.

A tu ciekawostka wyszperana w sieci, ponoć można odtworzyć swój lot w Gogle Earth, tu link do programu: http://www.ywtw.de/igcsimen.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta grafika no i można trochę pokombinować w technice przelotowej. Ciekaw jestem czy koledzy z Nowego Targu rzeczywiście tak śmigają nad Tatrami. Szkoda tylko , że w rzeczywistości nie ma takich ładnych regularnych chmurek zazwyczaj.

 

Pozdrawiam - Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmurki akurat można dowolnie ustawiać, a nawet całkowicie zlikwidować i latać na prądach tylko od terenu, lub na żaglu oczywiście. W serwerach konkursowych bywają ustawiane najrozmaitsze konfiguracje pogody.

Darku, polecam naprawdę założyć konto na polskim forum Condora, na pewno dowiesz się ciekawych rzeczy o programie i rozgrywanych konkursach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.