Skocz do zawartości

Atak zimy


From_heaven

Rekomendowane odpowiedzi

Wiało dzisiaj sporo, w prognozie podawali, że 10 m/s, ale nie ma co szukać wymówek, trzeba latać. Niestety Easy Glider uległ rozbiciu jeszcze przed startem, po prostu wichura porwała go z ziemi :) Ułamał się ogon, na szczęście w bagażniku zawsze czeka klej i przyspieszacz.

Kolega akurat filmował komórką:

http://www.youtube.com/watch?v=yxvpl_5lqxc

 

Ale generalnie latać się da:

http://www.youtube.com/watch?v=Tuj6cFxrY5A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu, to nie jesteś sam :)

Kiedyś jeszcze stosunkowo niedawno jak latałem Piperkiem to przez przypadek w plecaku włączył mi się revers steru wysokości. Lot trwał może 5 sekund :D Jako, że nie byłem gotów na dzwona to kleju nie wziąłem :)

Teraz noszę zawsze pudełko z klejami, imbusem, nożykiem, śrubokrętami i śmigłami w plecaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

A mnie śmieszy, kiedy na lotnisku modelarze czekają i boją się wyciągnąć swoje modele, bo jest wiaterek 10-17km/h :mrgreen: Cała przyjemność właśnie w tym, żeby walczyć z naturą :) To ja początkujący ze swoją Cessną TW-745 bez lotek ląduję pionowo pod wiatr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja początkujący ze swoją Cessną TW-745 bez lotek ląduję pionowo pod wiatr :)

 

Fajniejszy jesteś przez to od innych doświadczonych użytkowników tego forum? Zapytaj co oni robią to Ci kopara opadnie :P

 

Jak ja latam, to wszyscy się patrzą :) No chyba, że jest bezwietrznie, to się role zamieniają :)

 

A tak poważnie, to pewnie kwestia wartości modelu, ale jeśli mam wybór wykąpać się w krytym basenie, czy na wzburzonym morzu, wybiorę te drugie :) Kwestia tylko wprawy i doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mam wybór wykąpać się w krytym basenie, czy na wzburzonym morzu, wybiorę te drugie :) Kwestia tylko wprawy i doświadczenia.

Ten, który wybierze basen, będzie pływał eleganckim kraulem, żabką czy innym motylkiem, doskonaląc technikę, kondycję i wyniki, a Ty będziesz co najwyżej będziesz się walczył z falami płynąc stylem rozpaczliwym. Czujesz różnicę?

 

PS. Wolę basen i flautę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-==PEGAZ==-, to były odpowiedzi na konkretne posty dla konkretnych osób. Przecież odpowiadając nie cofamy się do pierwszego postu i nie edytujemy, bo kto to ujrzy? Jak się mylę to mnie popraw, ale to chyba logiczne. Proponuje najpierw przeczytać historię wątków, a potem zgłaszać pretensje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.