Skocz do zawartości

listewki allegro


utopia

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro hurtem gośc sprzedaje listewki - login PawLuc

Zakupiłem listewki dla syna sąsiada bo buduje pływadła metodą słomkową jednak jakość tych listew to jest poprostu masakra ... Żadna nie trzyma wymiaru tak jakby były cięte od ręki . Młody zachwycony( da sie troche szpachli) - wiadomo cena ale do lotnictwa na jakiekolwiek cele sie to nie nadaje!

listewka 3*3 posiada wymiar od 3*4 do 2,7*1,8 na końcu z niezłymi garbami po drodze ..

cena to nie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listewki

 

w centrum widoczna listewka z wyszarpaną krawędzią, takich jest niestety wiekszośc wszystkie mają ślady po pile /traku

 

i drugie foto od czoła gdzie widać przekroje :

listewki2

 

niestety po tym zdjęciu aparat był padł a ściślej akumulatory ...

nawet nie będę was stresował wyglądem listewek choćby z Hobby Model które poprostu idealnie trzymają wymiar i nie mówcie mi że sa 4x droższe bo ja bym podziekowął szlifować 50 listewek przez kilka dni by wyprowadzić je na prostą i choć zblizyć do takiego standardu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekował za interesy z takim allegrowiczem,jak można wogole cos takiego sprzedawac.Gdyby była to jeszcze balsa to można by to wziąć na jakies krycie modeli klepką i szlifowanie tego pożniej,ale to już jest istna masakra.

EDIT:nie dopatrzyłem sie informacji o rodzaju ewna w opisie,ale teraz doczytałem nawet nie zauważając odpowiedzi meteora,tak wiec wyedytowałem posta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.