Skocz do zawartości

Cessna 182 RTF porada


MironRC

Rekomendowane odpowiedzi

1,2m i ponad 1kg ...

 

Cegłolot jak na elektryka chociaż poleci [bTW każda cessna to cegłolot] ...

 

Do tego ~600zl za model, wysyłke + akku...

 

IMO za dużo jak na moje ...

 

Jeśli już:

 

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7893&Product_Name=HK-2_RTF_3D-Style_Aerobatic_Aircraft__EPO

 

Rozmiar ten sam a wg. UH 10g mniejsze obciążenie

 

Przy małych ruchach drążkami powinien latac jak po sznurku a i pokaże pazurki jak pomachasz mocniej.

 

Cena pare $ wyższa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na stronie widzę, że waga do lotu jest poniżej 1kg. Moja Wilga z Artexu waży 1100g i przy podobnych gabarytach lata super. Ta Cesna ma dodatkowo klapy. Ogólnie powiedziałbym, że fajny model ale jakoś nie przepadam za steropianem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny są zależne od Waszych kont ;]

 

Żeś ameryke odkrył :devil:

 

Ale dziekuje ci za podanie tej informacji nie wtajemniczonym

 

Koledzy nie wierzą w słowo pisane,koledzy zciągają sprzęt z półki ,wyciągają z pudełka, ważą,a czasami latają dla sprawdzenia :P

 

No to do mnie już bardziej przemawia - sam podzielam takie praktyki, a im wiecej dzielimy sie nimi np. tutaj tym łatwiej nam podejmować decyzje i doradzać.

 

BTW Spod mojej reki klient dostawał Lame już ustawioną chociaż nie znam sie wcale na śmigłowcach to jestem w stanie zademonstrować lot z podłogi na stół oddalony 5m dalej :twisted:

 

Właśnie wczoraj przyszla do mnie paczka z tym modelem mialem okazje zlozyc, obejrzec i niestety spakowac.

 

Pierwsze jego loty zaplanowano na 25 grudnia

 

Też miałem go dostać na święta ale przyjechał P-47 i jest zabawy po pachy a nawet uszy żeby go złożyć bez instrukcji ...

 

Ale nie wykluczam że może to być jeden z moich nastepnych modeli chociaż Catalina wysuwa sie na prowadzenie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.