Skocz do zawartości

Przygotowywanie profili do cnc


staszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Chcąc sobie zmajstrowac szybowca styro + balsa postanowilem, że rdzeń będzie pochodził z wycinarki cnc. Niestety napotkałem na niespodziewany problem. Każda osoba która się zajmuje wykonywaniem takich rzeczy przyjmuje projekty tylko w corelu albo cadzie. Niestety nie jestem informatykiem i nie mam pojęcia jak to w ogóle ma wyglądać (podstawowoą wiedzę "informatyczną" mam (licealną :lol2: )). I ot moje pytanie jak mając corela i profile 2,0 "przetransportować" te z profili2,0 do corela? żeby nadawały się do wysłania i wycięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłoby to takie proste to chyba bym sobie poradził ale niestety nie jest :cry:. Chyba że czegoś nie rozumiem. Ja robię tak profile--> wyznaczam/ustawiam profil i z zakładki (paska) u góry wybieram export a tam jest tylko .PRO .DAT .COR .KOO .TXT :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem (jesteśmy) juz blisko sukcesu znalazłem tą dyskietke tylko, że jest "siwa" nieaktywna. może robie coś nie tak . Otwieram plik profile potem na kwadracik z żółtym profilem i wyskakuje okienko z lista profili i normalnie to "begin printing ale tam tez nic nie moge znależć, i w żaden sposóz zapisać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.