Jump to content

Przygotowywanie profili do cnc


staszczyk

Recommended Posts

Chcąc sobie zmajstrowac szybowca styro + balsa postanowilem, że rdzeń będzie pochodził z wycinarki cnc. Niestety napotkałem na niespodziewany problem. Każda osoba która się zajmuje wykonywaniem takich rzeczy przyjmuje projekty tylko w corelu albo cadzie. Niestety nie jestem informatykiem i nie mam pojęcia jak to w ogóle ma wyglądać (podstawowoą wiedzę "informatyczną" mam (licealną :lol2: )). I ot moje pytanie jak mając corela i profile 2,0 "przetransportować" te z profili2,0 do corela? żeby nadawały się do wysłania i wycięcia.

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeżeli byłoby to takie proste to chyba bym sobie poradził ale niestety nie jest :cry:. Chyba że czegoś nie rozumiem. Ja robię tak profile--> wyznaczam/ustawiam profil i z zakładki (paska) u góry wybieram export a tam jest tylko .PRO .DAT .COR .KOO .TXT :cry:

Link to comment
Share on other sites

Jestem (jesteśmy) juz blisko sukcesu znalazłem tą dyskietke tylko, że jest "siwa" nieaktywna. może robie coś nie tak . Otwieram plik profile potem na kwadracik z żółtym profilem i wyskakuje okienko z lista profili i normalnie to "begin printing ale tam tez nic nie moge znależć, i w żaden sposóz zapisać :oops:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.