Skocz do zawartości

Pierwszy model RC - Pelikan Focus


malin_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

I mam kolejny problem, puściłem samolot jak był jakieś 10m ode mnie kompletnie nie mogłem nim sterować, nic nie działało latał w kółko coraz niżej i szybciej, na ziemi śmigło nadal się kręciło, po chwili dopiero wszystko się wyłączyło...

Jak ruszam kablami z regulatora to serwa się ruszają w różne strony i silnik się kręci raz mocniej raz słabiej.:/

Chyba trzeba wymienić regulator, miał ktoś taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak dalej nie jestem pewien czy to wina regulatora. Jeśli by tak było, to nie było by problemu z serwami, a piszesz:

Jak ruszam kablami z regulatora to serwa się ruszają w różne strony i silnik się kręci raz mocniej raz słabiej

To, że ruszasz akurat kablami od regulatora nie musi oznaczać, że odbiornik też się nie rusza. Moim zdanie coś jest nie tak z odbiornikiem, może kwarce wysiadają, albo styki nie łączą dobrze.

Jedyna rada, to jeśli masz od kogoś pożyczyć regulator to sprawdź na innym i wszystko będziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.