Skocz do zawartości

Prymus RC - trenerek 1,6 m


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawekmod
Będzie dobrze. Jakby co to dorobi sie mu uszy :D o ile w pierwszym locie nie pozbieram go do czarnego wora ;) Zobaczymy jak to sie będzie latało z takim wzniosem. Następne skrzydła, o ile będzie taka konieczność, spróbuję, znaczy się spróbujemy zrobić w technologii styro+balsa. Ale to odległe czasy, przydzie wyposażenie i folia, pchniemy temat dalej, narazie nie ma co gdybać.

Będzie latał,spoko spoko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 5 tygodni później...

Dzis okleiłem skrzydło chińską folią dostarczoną przez Szymona do jego Prymusa.Jestem mile zaskoczony jej jakością i zachowaniem podczas przyklejania i naciągania.Ma bardzo mocny klej.Temperatury podczas pracy z tą folią podobne do tych stosowanych do klejenia oracoveru.Chyba zacznę oklejać modele chińską folią.

dsc0016l.jpg

dsc0022b.jpg

dsc0023f.jpg

dsc0024hf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że wolnego czasu na tygodniu nie mam tak wiele jak kiedyś.Na dodatek pracy po pracy tez mi przybywa z każdym dniem.Z jednej strony to dobrze a z drugiej źle.Musze wmiksować w tą sytuację Twojego Prymusa bo też chciałbym go zobaczyć w locie w tym sezonie.Nie wiem jak to zrobię ale musi polecieć nim wyjedziesz do Wawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi to jest strasznie głupio, bo w sumie Ty Sławek robisz przy prymusie, a ja tylko siedzę i się patrzę jak ciele w malowane wrota. Model wygląda świetnie :) Mam nadzieje że nie rozbiję go w pierwszym locie :roll:

 

Dzięki Sławek :* :!: Mam nadzieję że będę miał okazję się odwdzięczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.