Skocz do zawartości

Jaki power box - poszukiwane opcje :)


dimmus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze jedno pytanie :). Jak napięcie pakietów spadnie poniżej 7,4V przy ustawionym napięciu na wyjściu 7,4V, to Powerbox działa jak przetwornica step up? Czy wówczas napięcie jest równe z napięciem pakietów?
Tak na prawdę jeszcze będę musiał przemyśleć rodzaj serw jakie będą zamontowane, ale raczej będę chciał serwa zasilane 7,4V.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

witam serdecznie chciałbym się podpiac do tematu. Mam możliwość zakupu Powerbox champion 40/24 w dobrej cenie, a przynajmniej tak mi się wydaje gdyż nigdy nie miałem styczności z takimi urządzeniami, chciałbym to zamontowac w modelu 2.3m extra 330l 28%. Osoba która sprzedaje mówi że wysłany był do Niemiec aby zmienić pasmo z 35mhz na 2.4. Zasilane to wszystko jest dwoma pakietami lion 3000 mah. I teraz pytanie, czy to będzie działać z dwoma odbiornikami spectrum( posiadam dx8).

z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi pozdrawiam.  

Screenshot_20201103-195810.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że do tego PB podlaczasz odbiornik przez "klasyczne kanaly" a nie S-Bus, czy same satelity jak w nowszych, więc nie bardzo wiem co tam z 35 na 2.4 zmieniali. Odbiornik raczej jeden podłączysz, z tego co widać na zdjęciu, to 7 kanałowy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedź nie znam się na tego typu urządzeniach trochę przeszperalem fora i nic szczególnego nie znalazłem na ten temat, mam instrukcje pobrana w języku angielskim więc muszę lepiej przestudiowac. po przeliczeniu kursu Nok kosztował by mnie ten PB około 530 zł z dwoma pakietami lion i uzadzeniem do programowania, i tu kwestia czy jest sens się w to pchać  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to co kupiłem to mój pierwszy, ale nie żałuję. Czy się opłaca, to trudne pytanie na które muszisz sobie sam odpowiedzieć, chociaż jak w zestawie są sprawne pakiety to moim zdaniem warto. Ten który pokazujesz ma bardzo fajną funkcję - servo matching. Przydatne w modelach gdzie masz więcej niż jedno serwo do danego steru. Programowo na PB ustawiasz "współdziałanie" serw na jednym kanale. Mam tak zaprogramowane serwa SW.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja nie dostałem, ale prawdę mówiąc chyba jest zbędna. Menu jest na tyle proste że bez instrukcji ustawiłem co potrzebowałem. Najwięcej czasu zajęło obczajenie servo match, ale też nie ma tam wielkiej filozofii i wiedzy tajemnej. Dodatkowo dostępne są tutoriale na YT, jak z czymś jest problem, to zawsze tam mi,na zerknąć.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.