Skocz do zawartości

Alan Szabo Movie Trailer


krzylas

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób lata modelami śmigłowców i myślę że zna już z filmów umiejętności Alana Szabo. Osoby, które jeszcze nie wiedzą kim On jest warto by się dowiedziały.

W serwisie YouTube jest wiele filmów z jego lotów.Powstał nawet ,,Zwiastun", do którego link zamieszczam poniżej.

 

:arrow:

 

:idea: INFO: wg. mnie fajny jest komentarz lektora - warto włączyć głośniki

 

Może kiedyś powstanie film pełnometrażowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa lepsi :)

 

edit: Wlasciwie nie wiem czy mozna jeszcze byc lepszym. Ale jest duzo pilotow ktory lataja rownie dobrze,o tak :)

 

Jest jeden ktory dla mnie jest lepszy od Szabo. Aleksey Nezdayminov,lata w mode1 (samobojca) i technicznie wymiata.

 

edtit: sam sobie przecze :D . Aleksey Nezdayminov jest lepszy dla mnie i juz! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz sie wpoji nawyki w ktoryms mode to nie ma szans na zmiene. Moze na poczatku,przy nauce zawisow da rade,ale potem przy agresywniejszym lataniu gdzie wiekszosc ruchow drazkami robi sie podswiadomie,ma sie je juz "zaprogramowane" to nie ma odwrotu. No chyba,ze bedziemy katowac te 30 lat... szkoda czasu. Tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa lepsi :)

 

Jest jeden ktory dla mnie jest lepszy od Szabo. Aleksey Nezdayminov,lata w mode1 (samobojca) i technicznie wymiata.

 

To zobacz sobie to

Na ścianie wylądował ^^

 

Naprawde myslisz,ze tego nie widzialem :> Jego filmiki juz widzialem duuzo wczesniej zanim sie pojawily na youtube... :)

 

Oj sporo takich talentow jest,tylko malo kto o nich wie albo sie w ogole nie pokazuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja napisałem, że tego nie widziałeś?

Podałem linka żebyś Ty zobaczył jeśli nie widziałeś albo ktoś inny ale nie napisałem np.

"Zobacz to bo na pewno tego nie widziałeś"

Pozdrawiam

 

Wypowiedz byla skierowana bezposrednio do mnie,to jak mialem to odebrac?

Ale spoko,pewnie komus innemu tez sie spodobalo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos świetnych pilotów, to znajomy modelarz d_adam (według mnie) jest mistrzem w 3D.. Co się pojawia to zajmuję w 3D 1 miejsce a w F3C light zawsze jakieś wysokie...

Tutaj jego najświeższy filmik (bo z miesiąca na miesiąc umie coraz to nowszą figurę): Zawiecie 2008 1st place Freestyle Adam Delingos From Poland

A tutaj symulator: Symulator

Teraz złożył T 700 N i na wiosnę oblot (nie mogę się doczekać :D)

 

PS: bez obaw lata on w mode 2 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos świetnych pilotów, to znajomy modelarz d_adam (według mnie) jest mistrzem w 3D.. Co się pojawia to zajmuję w 3D 1 miejsce a w F3C light zawsze jakieś wysokie...

Tutaj jego najświeższy filmik (bo z miesiąca na miesiąc umie coraz to nowszą figurę): Zawiecie 2008 1st place Freestyle Adam Delingos From Poland

 

"szału ni ma"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
NIe mowie,ze lata zle,moze zazdrosc przezemnie przemawia :lol: ale szału ni ma :D

W takim razie proszę o filmik obrazujący twoje umiejętności :D

 

"szału ni ma"

 

No to pogadamy jak bedziesz umiał tak latać. A może juz tak latasz? 8)

Jak tak to od ciebie też poproszę o filmik :D chętnie pooglądam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.