Skocz do zawartości

WIMAREX czyli JR12X droższy o bagatela 1750PLN


Gość Kamyczek_RC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamyczek_RC

W WIMAREXIE JR PCM12X kosztuje 5600PLN jak w linku

http://wimarex.pl/product_info.php?cPath=22_51&products_id=482

JR-PROPO w Częstochowie 3850PLN

http://www.jrpropo.pl/product_info.php?cPath=2_12&products_id=21

 

Dla wnikliwych cena modułu wcz dla 35MHz i 2,4GHz jest taka sama mam to radio od pół roku kupione w JR-PROPO w Częstochowie u p.Jakuba Miły kontakt wszystko załatwiłem na telefon za dwa dni miałem radio w rączkach . W WIMAREXIE mówili że będą mieć pierwsi to radio , jak pokazało sie na ich stronie ja na nim latałem już 2 miesiące ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Nie ma stresu jak zamówiłeś w JR-PROPO to będzie, zima teraz więc latać nie będziesz a problem pewnie z celnikami u nich czasem przesyłka potrafi leżeć 2 tygodnie... Okres świąteczny się zblia więc i paczek więcej maja. Celnik też człowiek i o Świętach też myśli co za tym idzie pracować ponad siły też nie ma zamiaru ;). Za to cena normalna a nie jak w WIMAREXIE tam chyba jakieś problemy mają z matematyką ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A może po prostu zapasy z czasów $ po 2 z groszami się skończyły i trzeba magazyn zapełnić $ po 3 z groszami?

 

Jaki magazyn zapełniać :mrgreen: Najczęściej taki sprzęt sprowadza się na bieżąco. Może Wimarex aktualizację zrobił wcześniej - lub żadnej takiej aparatury nie było na stanie? Inne sklepy też podniosły ceny i to już dawno. W modele sklep podrożało wszystko a niektóre modele początkowo nawet o 800zł i później delikatnie na dół.

 

P.S. Ładziak dostałeś już apkę? Czy będziesz czekał aż dolar popuści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Post pisałem 12 grudnia teraz jest 26 To świadczy tylko na korzyść sklepu z Częstochowy nie dość że posiadali zapasy to trzymali cenę do ich wyczerpania. Co to za firma co nie ma nic na miejscu i każe czekać. Tak to sam mogę sobie zamówić u dealera i dostanę do domu ... Sytuacja dokładnie taka jak w sklepach internetowych na stronie mają wszystko a w rzeczywistości zamawiają towar jak dostana zamówienie. Wyjatek np modelemax z Jeleniej Góry patrze na strone jest, wsiadam w auto jade do sklepu i kupuję bo jest.

co do ceny JR PCM12X 5000PLN a 5600PLN to nadal 600PLN w Wimarexie za drogo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3850PLN to chyba po przecenie?

Ma jakiś feler typu podrapany wyświetlacz?

 

Najprawdopodobniej zmiana ceny podyktowana jest rosnącym kursem dolara. Nie mniej jak pisałem wyżej ceny zmieniły się i to drastycznie w innych sklepach również.

 

Każdy sklep chce posiadać jak największą gamę produktów które sprzedaje. Wymagać aby każdy z tych produktów był na stanie jest raczej chore tym bardziej jeśli to drogie lub małochodliwe gadżety. Ważne aby sklep był wstanie wywiązać się z terminu dostawy który sam zaświadcza. Ważne też aby klient rozumiał zasady dostawy towaru a z tym raczej ciężko jest. Sklep internetowy a sklep w lokalu to dwie odrębne sprawy twierdzenie że coś jest do kupienia przez internet lecz nie na miejscu i przedstawianie to jako wadę sklepu lub sprzedawcy... no tak właśnie jest jak ktoś nie rozumie zasad dostawy towarów zakupionych przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Jakis straszny wyscig sie zrobil z tymi apkami. Powiedzcie tak uczciwie Ci co macie te wypasione apki za kilka tysi. Ile procent funkcji wykorzystujecie? To jest tak jak z motocyklami. Wszyscy kupują " litrówy" co maja po 180KM ale tylko jakis ułamek posiadaczy wykorzystuje ich potencjał ( w szczególnosci na polskich drogach). A ja mam Sanwe 6000 i sluzy mi wiernie i bezawaryjnie kilka latek i nie zamienilbym sie na zadna inna apke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogutos - Ja też posiadam Sanwę VG6000. Myślę nad zmianą radia ponieważ czuję ograniczenia jakie to radio mi sprawia. Nie chodzi tu o złą pracę czy niezawodność bo nic złego nie można powiedzieć ale jednak mała ilość zapamiętanych modeli, brak dowolnych mikserów , tylko 6 kanałów, brak obsługi heli troszeczkę ogranicza, nawet nie trochę a bardzo - w zasadzie każdy model który chciałbym mieć jako następny albo wymaga lepszego radia albo niepotrzebnej z mojej strony kombinacji - zawsze mi coś brakuje :? Jednak można wykorzystać więcej niż standart :mrgreen: Moje zdanie to zdanie mającego to gorsze radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyczek- to że sklep wyzbył się ostatniej sztuki zakupionej po niższej cenie nie oznacza, że jest - jak to napisałeś- lepszy czy gorszy. Zresztą nie jest twoim obowiązkiem nic kupować w Wimarexie, po to jest wolny rynek żeby sobie klienci wybierali co i u kogo chcą kupić.

Wimarex nie jest typowym sklepem internetowym, chociaż prowadzi sprzedaż także przez net. Jest sklepem, gdzie możesz pogadać z właścicielem, pobawić się z jego psem itp. Jeśli uważasz że Ci nie odpowiada nie musisz u nich kupować, chociaż warto żebyś wiedział że ten sklep istnieje dłużej, niż internet w Polsce. Pakowanie faktu że oni juz mają ceny przeliczone wg kursu aktualnego a nie z czerwca do działu "nieciekawe oferty" uważam co najmniej za nietrafione, bo sklep nikogo nie oszukuje , nie sprzedaje towaru złej jakości ani niesprawdzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC
a wedlug mnie to radio i tak nie jest wart tej kasy. do latania calkiem sporymi modelami wystarcza spokojnie 9kanalow, albo i mniej. Ale to pewnie jest tak zeby nie jesc przez miesiac a miec radio lepsze od kolegow, tylko pytanie po co??

 

Do kolegi z cytatu co wiesz o tym radiu znasz jego mozliwości ?

 

Nie twierdze że ktoś jest lepszy czy gorszy pokazalem jedynie znaczącą róznicę w cenie tego samego urządzenia w róznych sklepach ...Sławku_9000 nie każe nikomu kupować radia ani w wimarexie ani w Częstochowie.

Wimarex..(..)Jest sklepem, gdzie możesz pogadać z właścicielem, pobawić się z jego psem itp.

Sławek_9000 mam rozumieć ze wolisz Wimarex bo możesz sie pobawić z psem właściciela ? :lol2: Ja oceniam fakty a ty tu gadasz o psie prefesjonalizm pełną buzią ;) To czy sklep istnieje tydzień rok czy 10 lat nie gra znaczenia liczy się cena i jakość usługi a ta w przypadku sklepu z Czestochowy była i jest lepsza otrzymałem radio zgodnie z ustaleniami w terminie i najlepszej z oferowanych cen. Pani z wimarexu z którą rozmawiałem nie potrafila powiedzieć nic o radiu terminie dostawy ani cenie uważasz że zabawa z psem rekompensuje brak informacji ze strony Wimarexu ? bo ja jestem innego zdania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, uważam że okazyjnie kupileś w Częstochowie radio po starej cenie i że w tej cenie nie uda się już kupić tego radia, chyba że USD będzie znowu po 2,14. I że fakt że Wimarex akurat nie miał TEGO radia w TEJ cenie nie znaczy, żeby był to zły sklep. Wiele osób kupuje w Wimarexie i uznawany jest on za dobry sklep, a jego właściciel to znany modelarz.

Możesz napisać że OFERTA TEGO RADIA jest nieciekawa, ale z Twojego pierwszego postu wynika że SKLEP jest nieciekawy, z czym się nie zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wolę zapłacić więcej w Wimarexie, bo wiem że w razie problemów ze sprzętem mogę liczyć na szybką pomoc ze strony sklepu. Różnica w cenie prawdopodobnie była efektem kryzysu, i prędzej czy później się wyrówna.

Poza tym pies jest faktycznie fajny i warto się z nim pobawić w trakcie finalizowania zakupu artykułów modelarskich :D

 

P.S Ciekaw jestem ile powstanie jeszcze postów na temat Kamyczkowego jotera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Oczywiście masz prawo się nie zgodzić z moja opinią i uważać inaczej choćby dlatego że lubisz bawić się z psem własciciela...Ja nie zostalem obsłużony ,bo obsługa nie była kompetentna by udzielić mi podstawowych informacji o które zapytalem. Tak jak ty mam prawo ocenić ofertę i obsługę jako nieciekawą ofertę . I w tym fakcie utwierdza mnie to że nadal to że cena w Wimarexie jest wyższa od ceny w Czestochowie. A w temacie napisałem jaką ofertę miałem na myśli więc nie wiem w czym problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wedlug mnie to radio i tak nie jest wart tej kasy. do latania calkiem sporymi modelami wystarcza spokojnie 9kanalow, albo i mniej. Ale to pewnie jest tak zeby nie jesc przez miesiac a miec radio lepsze od kolegow, tylko pytanie po co??

 

Do kolegi z cytatu co wiesz o tym radiu znasz jego mozliwości ?

 

po przejrzeniu jego instrukcji dochodze do wniosku ze nie ma żadnych funkcji ktore by mi sie przydaly, a ktorych nie mam w futabie za "tylko" tysiac zl wiec dla mnie ten jr nie jest wart tej kasy. Moglbym sie uprzec i kupic to radio tylko po co?? chyba tylko po to zeby miec lepsze od kolegow na lotnisku i obnosic sie z tym na forum :D za ta kase wole zakupic silnik 100cm boxerka, zbudowac model i go wyposazyc, i latac dalej na poczciwej futabie ktora mi do takiego modelu spokojnie wystarczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Widzisz kolego dla mnie to radio ma wiele takich funkcji których nie maja inne radia. przykład : Pięc trybów lotu i w każdym trybie moge dowolnie ustawić trymery wychylenie dyferencjal lotek oraz przyporządkować odpowiednie zależności lotki kierunek wysikość klapy itp. dodatkowo mogę zmienić predkości działania serwomechanizmów każdego osobno w każdym kierunku i dla każdego trybu lotu. Dla niektórych ważne są nie tylko zależności wychyleń w mikserach ,ale i zależności czasowe ,ktore pozwalaja skortgować to że pewne reakcje powinny następować w tym samym czasie. Mam też funkcję grupowania kanałow co daje mozliwość napedzania lotek kierunku czy wysokości większą ilością serw bez powerboxa , dokonując odpowiednich korekt w liniowości dzialania serw. Dodatkowo skaner na 35MHz obsluga szerszego pasma A+B Band plus jeszcze kilka poza tym pasmem. Wygodny intuicyjny program do PC który pozwala zaprogramować wszystko bez włączania radia ... 2 timery i zegar i dowolne konfigurowanie kanałów. Radio ma wiele funkcji z których korzystam a których brakowalo mi w innych radiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.