Skocz do zawartości

Problem z ustawiem odbiornika Assist Jeti REX12


elpazo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów chciałbym poprosić o pomoc ,informację na temat ustawienia odbiornika w celu uruchomienia w dużym szybowcu auto pilota. U mnie wygląda to tak że muszę uruchomić nowy model w nadajniku bez jakichkolwiek zmian w rewersach trymerach pozostawiając pełne wychylenia 100% serv. wchodząc dalej w Vizard jakoś to wszystko się daje prosto uruchomić problemy się zaczynają gdy ruszę revers serva czy trymery wszystko zaczyna głupieć i już straciłem nadzieję czy to takie badziejstwo ten assist czy moja niewiedza. A bardzo by mi zależało aby to jakoś uruchomić rozsądnie, chcę to wsadzić do swego Ventusa 2 CX 5m. W tym celu zresztą kupiłem ten odbiornik.

 

                                                                                                                                           Pozdrawiam kolegów i liczę na jakąś pomoc Władek 

 

right-click and choose Save Picture As... to save the image (1).jpg

Dodać chcę że posługuje się nadajnikiem  Jeti Duplex  DS-14

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem potrzeby bawić się takimi odbiornikami i nie bardzo umię Ci pomóc ale znalazłem taki tutek, pierwszy z brzegu, może widziałeś

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3D6yniDfvz6h4&ved=2ahUKEwjGkvut5avnAhXH0aQKHU9dB0EQwqsBMAB6BAgDEAQ&usg=AOvVaw3ViHlvyF0J9jttBunEmH3I

Wygląda na to że przed aktywacją stabilizacji model jest wstępnie ustawiony i wytrymowany oraz ma już ustawione 3 fazy lotu. No i najważniejsze że można zresetować ustawienia stabilizacji jeśli coś działa nie tak. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.