Skocz do zawartości

Zoom 4U na sale ;)


Karol93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

podłącze się do tematu. Latam już od ok 0,5 roku i mam halę na zimę tej wielkości http://gczarny.pl/cpg1410/displayimage.php?album=random&cat=2&pos=-7 Już raz próbowałem tam latać dwupłatem ale zaraz go rozbiłem bo był bardzo szybki. Co lepiej zrobić jedno czy dwupłata bo jak się pytałem znajomego to powiedział że dwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a btw meteor piszesz ze magma z depronu 6mm i pakietem 2s800mah wazy kolo 160g?ważyłeś go, czy na oko, albo ten depron jest jakiś może frezowany? bo mi np. YAK rozp 85cm z depronu bialego 3mm z pakietem 2s640 wazy 148g. tylko 12g różnicy, a zapewniam ze kleju dużo nie waliłem i robiłem jak najlżej :evil:

 

Ważyłem :) Nie było wzmocnień oprócz 2 patyczków od szaszłyków na zastrzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Cirrus to będzie chyba najodpowiedniejszy wybór :D. Tylko zastanawia mnie, po co są te kwadraty przyklejone prostopadle do lotek, żeby jeszcze bardziej wyhamować model ? Jak tak czytam o wyposażeniu tego modelu, będzie trzeba baaaardzooo odchudzić wszystkie serwa, odbiorniki itp, żeby zejść do tej wagi około 120g :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że pewnie przynudzam już, ale myśle nad takim konkretnie zestawem:

Serwa: 3xHXT 5g

Silnik: AXi 2203/52

Regielek: TURNIGY Plush 10amp

pakiet: ZIPPY 240mAh 20C osobne cele x4 i poskładać je sobie w dwa pakiety (przy czym nie wiem czy wyrobi prądowo przy takim silniczku...)

Odbiornik: Rex 4 MPD

Depron z modelarnia.pl ;)

Przy takich założeniach model powinien wyjść bardzo lekko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zamawiamy...

Jaka wersja będzie NAJLŻEJSZA ?:)

na lotki orczyk z dwoma ramionami, http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p199,koncowka-ciegna-quicklock-fi-1-mpj2764 - coś takiego i pręcik węglowy 1mm ?

 

i na wysokosc i kierunek to samo ?

Czy może lepiej sam drucik z bowdenu wygięty w Z ?

Chciałbym zamówić sobie teraz, może z pomocą kuriera do piątku da rade przyjść i przez święta co nieco bym zbudował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale za takie coś chcesz dać 3zł/szt? :lol2: idź do sklepu elektronicznego i kup kostkę (nie znam dokładnej nazwy), za 2zł będziesz miał 10 sztuk. Ja na Twoim miejscu zrobił bym Pull-Pull, u mnie się sprawdza, luzy na kierunku takie jak są na serwie... Jeśli zastosować by serwa bez luzów to dobre rozwiązanie - lekkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciaz bede sie upieral przy popychaczach. Z linkami nigdy wiecej sie nie bede bawil. Nie mialem jescze nitki, ktora nie zmienialaby swojej dlugosci wraz ze zmianami temperatury.

 

A te kostki elektroniczne to tzw ARCi. Od strony serw dajesz ARCi, a od drugiej zetke i jest super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko tyle, że takie cos sie sprawdza, bo mam już takich końcówek 6 i naprawde dają rade :). Poza tym, z kostki te części są raczej duże i nie wiem czy przy użyciu 4 takich ta waga nie wzrośnie ;).

Przy Pull-Pull stosuje sie co ? same węzełki ? Poza tym, przy lotkach pullpulla raczej nie użyje :)

Boogie - w takim razie jednak lepiej by było te kosteczki i 1mm pręcik węglowy ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciaz bede sie upieral przy popychaczach. Z linkami nigdy wiecej sie nie bede bawil. Nie mialem jescze nitki, ktora nie zmienialaby swojej dlugosci wraz ze zmianami temperatury.

 

Ja robie z plecionki z wędkarskiego i nie mam problemów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.