Skocz do zawartości

GDYNIA - Holownik ODYS


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Czy jest ktoś z kolegów z Gdyni na tyle uprzejmy, i mógłby podpowiedzieć jakie są możliwości dostania się - czy jest możliwość dostania się - jeżeli trzeba formalnie wystąpić to do kogo na sesję fotograficzną do celów modelarskich na holownik ODYS.

Stoi w Gdyni - tylko już zdarłem końcówki palców na klawiaturze i nie mogę znaleść żadnego kontaktu.

Stoi w Gdyni przy nabrzeżu czeskim.

Pojadę - tylko boję się, że jak pojadę to akurat go przestawią albo będzie miał robotę i wyjazd pójdzie na marne...

pozdrawiam i dziękuje za pomoc....

 

https://www.vesselfinder.com/pl/?imo=7937965

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Jadarze , port w Gdańsku nie ma nic wspólnego z tym holownikiem . Armatorem Odysa jest FAIRPLEY TOWAGE POLSKA. Portem macierzystym jest Gdynia. Drogi MaćkuK , co byś chciał od tego holownika ? , kapitan tego holownika  , były , który  obecnie dowodzi FAIRPLYEM 14 ,a jest moim kolegą , może załatwić wejście. Bo jeśli chodzi o zdjęcia to mam ich sporo , bo Odysa mam zbudowanego i zwiedzałem go trzy razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była moja sugestia gdzie rozpocząć poszukiwania. Wierzę, że tam by mu udzielili potrzebnych informacji. Nawet teraz wiedząc jaki jest armator to na stronie Fairplay nie ma we flocie holownika Odys. Jednak jego malowanie i godło jest zgodne z armatorem. Potwierdza to tylko, że nie jest łatwo znaleźć źródło. Ale dobrze, że kolega pomoże skompletować materiały do budowy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.