Jump to content

regulator 14S


GAWPIO
 Share

Recommended Posts

w modelarstwie jak ilość cel czyli S  zaczyna rosnąć wyżej 3 to zazwyczaj dlatego, że potrzebna jest większa moc a ilość amper już trudno podnieść. Więc 3 góra 4s zaczyna rosnąć amperaż do 80  -100A a dopiero potem ilość cel. Czyli prawdopodobnie  modelarskiego nigdzie nie znajdziesz 14s 30A -bo taki nie ma sensu i zdziwiłbym się gdyby ktoś produkował...   

 

14s i 30A to około 1500W -zdecydowanie łatwiej, lepiej, taniej i lżejszy napęd osiągnąć taką moc  przy 4-6 celach i wyższym amperażu.

 

 

 Natomiast zbliżone parametry -14s 30A masz szanse znaleźć wśród regulatorów do rowerów elektrycznych (tam ani waga akumulatora ani całego napędu nie jest krytyczna) -tam to zwie się sterownikami. ale to nie to forum. 

Jaki silnik chcesz tak zasilać ?  50V i 30A ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

14S nie znajdziesz bo to napięcie zbliża się do   progu bezpieczeństwa dla napięcia stałego w warunkach podwyższonej wilgoci. Nie bez powodu w modelarstwie  sportowym dopuszczone jest napięcie maksymalne 12 Cel lipo co daje nieco ponad 50V. Mam na sprzedaż dwie nowe 180A na 12S jeśli jesteś zainteresowany, waga regulatora 500g. cena około 180 dolców. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.