Skocz do zawartości

Aeronca L-3 / O-58 "Grasshopper" - zakończenie


madrian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A nie. Model ma się dobrze i wisi pod sufitem. Po prostu żal mi go narażać (mam do niego sentyment), a poza tym aktualnie brakuje mi wyposażenia do jeszcze jednego modelu. Jak kupię jeszcze jeden odbiornik i regulator 25A, to kto wie, kto wie... :wink:

Przesiadłem się na nieco inne modele, zająłem FPV-aniem, a górnopłacik cieszy oczy na wystawie.

 

Myślałem o jego oblataniu w tym sezonie, ale jak wspomniałem muszę nabyć kilka rzeczy.

A tu jest dowód:

Zdjęcia daję w miniaturce, bo są spore. Otworzą się po kliknięciu na nie w pełnym rozmiarze.

 

cimg1240t.th.jpg

 

cimg1241.th.jpg

 

Model nie jest kompletny. Mam do niego jeszcze zastrzały skrzydeł, które są demontowalne do transportu, ale leżą w w szufladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia daję w miniaturce, bo są spore

 

:lol: żartowniś

 

Chodziło mi o wagę. 3Mb na zdjęcie to sporo na możliwości słabszego łącza.

Trochę je IS obciął co prawda, ale oryginalne są sporawe.

 

Tede - mam te plany i trochę mi one pomogły, ale są to plany modelu konstrukcyjnego i pod depron trzeba było trochę pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.