Skocz do zawartości

połączenie pakietu i całej reszty


romciu

Rekomendowane odpowiedzi

marcin133, zależy co rozumiemy przez niski .......... 500mA to dla mnie nie jest juz nisko zgodził bym się na max 50

 

Prąd niższy niż 1/10C dla danego pakietu nie powinien być już dla niego szkodliwy bowiem taki prąd nie jest wstanie w pełni doładować pakietu. Ładowarki mikroprocesorowe regulują ten prąd same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystko jest ok po za jednym małym szczególikiem, że nie moge wywarzyć modelu. Na pakiet zmajstrowałem coś takiego:

dsc00091dv2.jpg

 

dsc00092jd3.jpg

 

Myślę, że steropian jest wystarczająco gruby a gąbka z przodu "pudełka" zabezpieczy pakiet przy potencjalnej kraksie, a co do wywarzenia modelu to nie wiem co mam zrobić bo wszystko jest na maksa wysunięte do przodu (prucz serw ale one są 9g), myślałem o dodaniu czegoś na przód. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do ołowiu to mam go tylko w postaci śrutów. Może uda mi się je przetopić na jakieś płytki ale nie wiem czy dam radę.

 

Daj coś na przód (znowu zwracam uwagę na pisownię), najlepiej kawałki ołowiu i pochwal się zdjęciem całego modelu.

 

Co do pisowni to mam dysortografię, ale się staram wiem, że to mnie nie usprawiedliwia więc przepraszam.

A co do fotek modelu to proszę oto i one:

 

dsc00093wq0.jpg

 

dsc00094aa6.jpg

 

dsc00095po6.jpg

 

dsc00096se7.jpg

 

dsc00099ra6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ołowiu lepiej nie dawać w kawałkach. W przypadku polowania na kreta jego rykoszety mogą być również zabójcze dla elementów modelu. Jeśli masz śruty, to wsyp je do małego woreczka z folii i oklej taśmą klejącą. Taki woreczek jest łatwo upakować w modelu, ew. doważyć, i przy kretobiciu nie jest zbyt śmiercionośny. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.