Jump to content

Zboczenie...


Raffik

Recommended Posts

Posted

Tak sobie zagladnalem na stronke Jaśnie panujacego Motylastego, przewinalem strone tak jakby w dol... i zauwazylem to:

 

 

Zboczenia : szpilki i długie nogi

 

 

 

i tu rodzi sie pytanie (choc ja sie boje)... Tomaszu...

a nie skrecasz sobie kostek ? :devil: :rotfl: :lol2:

Posted

Zboczenie

:szpilki idługie nogi? To nie tak ,ja wypiłem 8 piw a kolega Motylasty 8 kaw .I to jest zboczenie

Posted

"Czas na mala kawke".... - powiedzial Lew trzymajac w pysku czarne ptaszysko ...

 

Ja....- n a j w y z e j dwie kawki dziennie.... 8)

Posted

a ja kawy nie pije, bo mi nie potrzebne :D kiedys spróbowałem i nie smakuje mi. tak samo jak to kiedys napisał rabbit ''cukrowe muzgojeby" typu redbull

Posted

Tyle kawy? Co na to wasi dentyści? Mnie się okazyjnie zdarza małe espresso zaraz przed lekcją po nieprzespanej nocy coby nie zasnąć

Jeszcze aby nie pisać tylko OT:

Numer buta : 43 lewy i takiż sam prawy

Gdzie można dostać szpilki w takim rozmiarze? ;)

Posted

A ja rzucilem picie kawy! Nie pije ponad rok, tylko okazjonalnie. Chyba zaczely mi sie problemy z cukrem albo czegos w organizmie mi brakuje (kiedys pilem stttrasznie duzo kawy). W tej chwili jak sie napije kawy to lapie mnie wilczy apetyt, zaczynam sie pocic a jak czegos zaraz nie zjem to robi mi sie slabo. Proponuje Wam przemyslec te 10 kaw dziennie :)

Posted

Zapisane, przetestuje, jak na razie probowalem multiwitamin i nie zauwazylem poprawy. Cola za to dobrze sobie radzi, moze byc to tez ten cukier - musze sie w koncu na badania wybrac ;)

Posted

Dokładnie miałem te same objawy ;) bałem się o cukrzyce.. a tu proszę magnez o smaku banana i jest git . Raffik, sorry za totalnego OT .. ;)

 

 

edit: no nic wam nie umknie nic :D Już poprawiam :P

Posted
a tu proszę magnez o smaku bana i jest git .

 

to jest juz taki smak? bana? moderatorzy powinni wiedziec cos o tym

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.