Skocz do zawartości

(P) motoszybowiec do akrobacji około 2.5metra rozpietosci arf/pnp


Fryderyk Miko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Fryderyk Miko napisał:

Trudno mi ocenić w skali (apropos można kiedyś takową na forum opracować), ale umiem bez problemu latac w wyznaczonym kwadracie/prostokącie, wylądować tam gdzie chce bez problemu na pasie 15/4m. Podstawowe figury moto szybowcem. Od początku sezonu (dla mnie to byłoby ze 25 godzin) nie miałem żadnej kraksy i tylko 2/3 twardsze przyziemienia. Mogę powiedzieć, że latac umiem, ale chce się dalej rozwijać, także poszukuję.

A,jeszcze nam nie powiedziałeś ,jakim to modelem na razie latasz że,tak Ci dobrze idzie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tytan12 napisał:

A,jeszcze nam nie powiedziałeś ,jakim to modelem na razie latasz że,tak Ci dobrze idzie?.

To jest przerobiony (dowazony i wzmocniony) RMS Vento 185cm rozpietosci pianka. Normalnie waży 880g a mój ma się świetnie ważąc 1250g. 

 

Na filmie ćwiczenie lądowań. 

Kosmetycznie jest bez naklejek pomalowany samodzielnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fryderyk nie ujmując Twoim umiejętnościom, no bo przecież każdy zaczynał przygodę w tym lotniczym hobby.
Na moje oko za daleko odlatujesz, a zwiększenie wagi o 370 g w takim modelu to dość sporo, nie dziwne że skrzydła są miękkie.
Ćwicz ćwicz to lądowanie olej akrobacje. :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, sbogdan1 napisał:

Fryderyk nie ujmując Twoim umiejętnościom, no bo przecież każdy zaczynał przygodę w tym lotniczym hobby.
Na moje oko za daleko odlatujesz, a zwiększenie wagi o 370 g w taki modelu to dość sporo, nie dziwne że skrzydła są miękkie.
Ćwicz ćwicz to lądowanie olej akrobacje. :)
 

Ja tam stoję na polu po lewej ;) Takie dowazenie wynika z tego, że na prawdę jest teraz pewny i wiatr 7m/s mu nie straszny. Wiem że dużo zależy od umiejętności, ale wcześniej to była walka a teraz to już przyjemne ćwiczenie. Obciążenie jest zdejmowane zrobiłem takie jakby koszyczki na zatrzaski tuż przy kadłubie w środku ciężkości. A przed lądowaniem przecież trzeba coś robić :)

58 minut temu, jarek996 napisał:

 

 

4 minuty temu, tytan12 napisał:

No,trenuj,trenuj.A,może taki z Modelot "" Pixel",

pixel 2.jpg

Na razie jeszcze trenuje z Vento. Nowy model to tak za 2 miesiące dopiero pewnie. Chciałem po prostu się rozejrzeć w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, jarek996 napisał:

 

 

1 minutę temu, sbogdan1 napisał:

A no widzisz zmyłka była, bo filmik zakończył się zanim dobiegłeś do modelu.
To zwracam honor w takim razie. :)
 

Dziękuję. No dobrze. Sporo się dowiedziałem i obym dowiedział się jeszcze więcej. Dzięki za pomoc wszystkim 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fryderyk Miko napisał:

...

Sporo się dowiedziałem i obym dowiedział się jeszcze więcej. 

...

 

Wg mnie najwięcej radochy z akrobacją powinien dać ten FOX od Blejzyka. Taka namiastka prawdziwego lotnictwa.

 

VENTO nie nadaje się do akrobacji. Najlepsze jego dociążenie na wiatr to zmiana bagnetu na stalowy.

Sprawdzone.

 

 

B'.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.