Skocz do zawartości

Dualsky XC-45-Lite 2-3Lipo Czy Bec 3A da radę!!


goracer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forowiczów!! ,zakupiłem jakiś czas temu elektroszybowiec czeskiego Topmodel cz. model ma 2m rozpiętości i pełna mechanizację płata ,czyli lotki i klapy na osobnych serwach,do tego dochodzi ogon w układzie "motylek" A teraz do sedna .….Wszystkie serwa w tym modelu do Hitec HS-65MG i jest ich 6 ?.Czy Bec 3Amperowy wbudowany w mój regulator obrotów ogarnie te 6 serw ,czy jednak będę musiał dokupić osobny regulator napięcia ? Z góry dziękuję za pomocne mi informacje 

Pozdrawiam Marcin S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Uważam że ten esc wystarczy. 

Zobacz mój wątek i model w którym jest ten esc w tym modelu mam 4 serwa – Tower Pro MG-91 Digital, które chodzą cały czas na prawie max wychyleniach i nic złego nie zauważyłem wszystko działa jak należy. 

 

W modelu szybowca raczej nie będą chodziły ci na maksa wszystkie serwa w jednym momencie. 

 

Jeśli chcesz sprawdzić podłącz wszystkie serwa podłącz esc i ruszaj przez kilka dobrych chwil/minut drazkami w każdą stronę, jeśli chodź na sekundę zobaczysz że serwa stanęły/zamarzły w jednym miejscu bądź odbiornik ci się zresetuje to esc nie daje rady jeśli nie, idź lataj, i baw się dobrze ?

 

Jeśli dalej byś nie był pewny to można zainwestować w dodatkowy ubec/bec np 10A

https://www.rc4max.com/programowany_uklad_bec_10a,2498,43613.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w Heronie (6 serw + dodatkowe czujniki 1 do 3), mam w Fun Cubie (6 serw + dodatkowe czujniki 1 lub 2) i nie widzę problemów. W dopiero jak podłączyłem kamerkę (Eclipse) to regulator zrobił się ciepły. Za ciepły by ją zasilać z BEC-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.