Jump to content

Exu

Modelarz
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About Exu

 • Birthday 06/24/1987

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Piaseczno i okolice
 • Imię
  Piotr

Recent Profile Visitors

1,007 profile views
 1. Nic zero, tak jak wrzuciłem zdjęcie Chyba że to co zacytowałem to ty widzisz zdjęcie Zdjęcie mojego ekranu
 2. Rafał zdjęcia są niedostępne, widać tylko to co powyżej
 3. No jest to pomysł 1,2 albo ciut więcej może bez podwozia ale wtedy na 6s był by bardzo fajny model. A właśnie Przemek jakie ty masz esc do 6s do tych silników racestar ?
 4. Super wyszło!! Gratuluje ?????
 5. Exu

  Colorfabb LW-PLA

  No powiem Wam że wygląda to zacnie. Mam nadzieje tylko że ceny nie polecą do góry jak się ludzie rzucą... no i czekam na testy bardziej techniczne. Jeszcze nie ale ma w planach
 6. Jeszcze nie oglądałem recenzji ale jeśli jest tak jak mówisz to nieźle 3dlab chciało tu przygrać No chyba że chcą wprowadzać swój filament na szerszą skale a nazwa PLA+ jest już zajęta Myślę że nikt nie ma nadziei (mówię o firmach) że już wprowadzając to do obrotu tak wszyscy będziemy im wierzyć na słowo i nikt nie będzie sprawdzać za co płaci, te czasy się już skończyły.
 7. Może coś z p39 ma więcej wzorów Np.
 8. Fajnie wygląda !! Już wiesz jak będziesz go malował ? Czy do oblotu zostawiasz tak jak jest ?
 9. Osobiście nie uważam aby była tak potrzeba, sam ster kierunku jest u mnie sztywny. Właśnie nie pamiętam czy ja swój dłuższy dałem czy zostawiłem jak w oryginale, zerknij na mój wątek (zdjęcia i porównaj), ale również nie zaobserwowałem aby jakoś ster wysokości się wyginał.
 10. Tak ja również już wiem skąd ta cena się wzięła Ale warto zapłacić, to prawda. Tak, sama ta część się wygięła która zaznaczyłem czerwonym kółkiem, mam wrażenie że może to być od zbyt mocnego naciągu na linkach które sterują ogonem. A że ogon jest tam spory i sporo nim macham to może dało o sobie znać, ewentualnie myślę aby nie dawać tam pręta w środek z jednej i drugiej strony ale o wypchnięcie, zablokowanie go płaskownikami węglowymi o nieruchomą część steru wysokości tak jak np. modele trenerków mają zastrzały na ogonie. Mój model jak jadę na lotnisko a zabieram go w 90% przypadkach zawsze wylata min 7 pakietów Jeśli chodzi o wyposażenie itd to tu masz mój wątek z budowy.
 11. Ja również nic nie wzmacniałem i lata super do dziś. Jedyne miejsce gdzie teraz bym coś wzmocnił, choć jeszcze tego nie zrobiłem to element steru kierunku - zaznaczyłem na zdjęciu, przynajmniej u mnie troszkę się wygina i przy okazji nie jest równo z samym sterem kierunku. A w tym modelu ster kierunku naprawdę pracuje Mówię o wersji 1,2m P.s sprawdź 3 razy czy stół na którym to robisz jest prosty, szczególnie kiedy będziesz doklejał skrzydła.
 12. Dzięki za informację. Fajnie, również mam taki zamiar, najpierw pla później petg dodatkowo jeden model chce pokryc tkanina 25g plus Eze-Kote. Przy okazji sprawdzę jak ma się udarowosc takiej kanapeczki i czy w ogole warto to robić. Ciężar nie powinien być tutaj wielka przeszkodą. Przy okazji chce wydrukować kilka elementów z pla i petg i wystawić je na balkon i po jakimś czasie zobaczyć jak to wygląda i jakie zmiany nastąpiły na danych wydrukach. A widzieliście już to : Nowy materiał do naszych samolotow. https://3dlabprint.com/shop/polyair-1-0/
 13. Jakiego filamentu używasz? Chodzi mi o firmę i czy to pla czy petg. Prezentuje się zacnie ??
 14. OK. To już Ci wysłałem informacje na pw.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.