Skocz do zawartości

ENYA 35 / Model 5224


Soldiercolt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, d9Jacek napisał:

wlej ( wtryśnj) srodek penetrujący

 

9 godzin temu, d9Jacek napisał:

przed wyjazdem wtryśnij mu trochę penetratora

 

Co Ty Jacek z tymi penetracjami  ?                Powazny ( niby ) Pan , a tu ciagle jakies figle w glowie  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jarek996 napisał:

 

 

Co Ty Jacek z tymi penetracjami  ?                Powazny ( niby ) Pan , a tu ciagle jakies figle w glowie  ?

oj chopie........ tylko Ci jedno w głowie...ale dobrze bo to nas przy  życiu (rzyci) trzymie?

w temacie cox-a  juz to było, z czym  mi się kojarzy Cox  z drukarki + motorek na bateryjkę?

ps...18+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Soldiercolt napisał:

?

 

WD40 wystarczy czy popytać o coś mocniejszego? Ja tu tylko Bilteme mam więc może Jarek doradzi czy jest coś lepszego do penetracji 

 na poczatek wystarczy WD40 , pózniej zobaczymy co dalej

 

edit...Jarek za moment napisze , że zna lepsze  środki ( rzeczy ) do penetracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Soldiercolt napisał:

Okej @update. Niestety mimo zalania szprajem nic się nie dzieje próbowałem go wypchnąć kawałkiem drewna i młotkiem ale tłok siedzi jak zaspawany. Jutro kupie palnik i zobaczymy czy uda mi się go przekonać takim sposobem ? 

palnik z "punktowym" płomieniem to do czego innego...tu jak powyżej(Jarek) ale w wyczuciem i z daleka

i na litośc Boską  ....nie młotkiem !!!!

i nie od tej strony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Soldiercolt napisał:

Ja już się z tym silnikiem pożegnałem ale spróbuje jeszcze tą opalarką. Jak nie, to mam drugi silnik który się kręci także, jest nadzieja że chociaż ten odpali. Będę próbował jutro. Dzięki

Kolego Aleksandrze, to ja ten  motorek  bardzo chętnie  przytulę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam go na warsztat koledze mechanikowi, ma do tego sprzęt, powiedział że postara się go ruszyć ? Skupie się na drugim silniku ale teraz do Polski wyjeżdżam to będzie mała przerwa ale będę skupiał trochę wiedzy na tematy modelarskie także czas ten nie pójdzie w las ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.