Skocz do zawartości

Co sądzicie o tym odbiorniku???


Stefanek0910

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Jerzy Markiton

Wiem, że takie są opinie. Mam 2 Eletrony i dwie starsze 4-ki. Nie postraszyły mnie ani razu... Zgoda, od 15 chyba lat spalinówki nie tknąłem. Zawsze w elektrykach. Moi chłopcy specjalnie kupili 7-mki do F3J i kilka razy się stłukli. Na oryginalnych kwarcach, na Hradeckich...Sprawdzałem im wszystko w modelach przed i po stłuczce. Nie było do czego się przyczepić. Dla odmiany mam takiego Simpropa, który straszy mnie od początku, odlecisz trochę dalej i szkubie wysokością - i co mu zrobisz ? Był w serwisach, z Norbertem w Tychach przesiedzieliśmy kilka godzin nad nim i oscyloskopem...Wszystko O.K. Jak powietrze jest trochę wilgotniejsze, zrobi kilka rundek to se szkubnie franca ! Drugi taki sam - chodzi jak szwajcarski zegarek. Mam go w takim 1,5m HLG, lata pomału ale trzeba uważać. Jak szkubnie 2m nad ziemią to jest zawsze jakieś naprawianie. Coś trzeba robić, nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko iż Sanwa VG6000 (zapewne chodź mogę się mylić - poprawić - również modele RD6000 oraz RD8000) mają lotki na kanałach 2 i 6 -- Hitec Optic 6 - kanał 1 i 6.

Podaję bo to dość popularne nadajniki a informacja może być dla Ciebie istotna przy wyborze odbiornika.

 

W mich modelach spalinowych używam dwa odbiorniki Hitec HFD-08RD, jeden HFS 04MG oraz jeden Sanwa RX-831, pomijając dawne problemy z odbiornikiem Sanwy (powstałe ewidentnie z mojej winy) nie odnotowałem żadnych problemów. Jeśli to ja miałbym kupować kolejny odbiornik zdecydowałbym się na HFD-08RD. Nie mam żadnego Rex`a :? a pewnie każdy doradza i wybiera to co już ma sprawdzone :) Niepojące są natomiast wątki pojawiające się na forach traktujące właśnie o problemach z Rex`em w większej liczbie niż na temat odbiorników innych marek. No ale to też może być błędny obraz jeżeli te odbiornik są faktycznie bardzo popularne no i zważywszy na ich przystępną cenę trafiają często w ręce niedoświadczonych modelarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Latalem na odbiorniku HFS-04Mi czarnym w zestawieniu z nadajnikiem Graupnera X412. Dwumetrowym Wicherkiem kilka razy wychodzilem "prawie w chmury do znikniecia" ale po wczesniejszej probie na ziemi ze zlozona antena. Probowalem tego na odludziu - lasy pola itp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to żadna tajemnica. Niestety nie kupisz już za tą cene takiego (przynajmniej z tego żródła) bo ja kupiłem to od osoby prywatnej która sprowadziła kilka sztuk zza granicy. Nie wiem dokldnie co i jak. Poprostu znalazłem ogłoszenie zadzwoniłem i okazalo się że było aktualne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiornik właśnie doszedł :mrgreen: Jak się okazało jest HFS-05MG. Ale mi to nie przeszkadza. Szczerze mówiąc to nigdy nie widziałem live odbiornika i rozmiary mnie zaimponowały. Taki malutki :)

 

Wszystko jest, tzn pudełko instrukcja (tylko że po niemiecku i angielsku :/ ) kawałek podkładki (chyba służy do tłumienia drgań :roll: ) ) zwijak do anteny i naklejki Hitec :mrgreen:

 

Jak się bliżej przyjże to pewnie będe miał pare pytań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.