Skocz do zawartości

Odległość silnika od wręgi


andgdy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo , że oryginalny Walbro to oryginalny.Co do ustawień ciśnień  wielkość silnika nie ma tu większego znaczenia. Zasada działania jest taka sama.

Chińskie gaźniki po dobrej regulacji potrafią sobie nieźle radzić.

Zrobisz jak uważasz , ja tylko sugerowałem od czego zacząć walkę z problemem.

Możesz mi wierzyć , że te ustawienia mają kluczowe znaczenie w poprawnej pracy silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Po zdjęciu dekielka przykręconego czterema śrubkami i membrany sterującej i korektora ciśnienia atmosferycznego zobaczysz zaworek w kształcie walca .

Jest on połączony z dźwignią pod , którą znajduje się sprężynka. Jeżeli ciśnienie spracowania tego zaworka jest zbyt wysokie niż założone oznacz to że sprężynka jest zbyt silna i trzeba ją skrócić.

Natomiast kiedy po spracowaniu tegoż zaworka ciśnienie spada poniżej założonego oznacza to , że uszkodzony jest sam zaworek lub membrana sterująca.

Ja ustawiam tak

- spracowanie zaworka przy ciśnieniu 15-18 Psi  a trzymanie nie powinno spaść poniżej wartości 10-7 Psi.

Może się przyda.

 

Sprawdzałeś , że się nie da ?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.