Skocz do zawartości

Kontroler lotu Flip32 F4


Regielik149
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem ci już że autokorekta robi swoje nie zawsze mam czas poprawić to co zmieni bo  czasem pisze na szybkiego jak cos robię. Po podpięciu baterii i uruchomieniu motor test silniki pracują lecz zauważyłem że wszystkie kręcą się w jedną stronę nie wiem czy ma tak narazie być ale pisze odrazu o tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Regielik149 napisał:

Po prostu nie chce męczyć ludzi głupimi pytaniami ;) jak już pisałem dla mnie to czarna magia.  

 

Nie przejmuj sie i nie poddawaj. Badz twardy! Na poczatku jest z tym ciezko. Wiem po sobie. Na szczescie sa filmiki na jutubie?. Masz juz blizej niz dalej.

 

...Nie wiem, moze przeoczylem. Masz modul GPS? Jesli nie a jest gdzies skonfigurowany to nigdy nie odpalisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz jak cos zmieniam w BF to jak chce zapisać zmianę to dość często wyskakuje u góry napis  fallure i słychać jak quad się rozłącza i połączą przez USB ale nie mogę go odrazu podłączyć przez BF tylko muszę wypiąć go z USB i połączyć jeszcze raz wtedy jest ok. Zauważyłem na YouTube że tylko u mnie tak jest może to jest przyczyną że silniki nie chcą ruszyć może coś jest gdzieś źle połączone ale sprawdzałem kilka razy i niby jest ok. 

IMG_20200608_210928.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.