Skocz do zawartości

[P] Poszukuje planow SZD 15a SROKA


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na stronie:

http://www.piotrp.de/web/

Piotra Piechowskiego, w dziale dokumnetacja, jest informacja o planach Sroki i o możliwości udostępnienia.

Na stronie:

http://mysite.verizon.net/vze2qbfc/id14.html

są, w wersji odpłatnej, dostępne plany Sroki (plus CD), autorstwa naszego rodaka za oceanem, M.Gibasa.

 

Pozdrowienia

PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam plany z Modelarza, przypomnij mi na PW swój adres to ci podesle i je zeskanujesz o ile tylko zechcesz. Mysle ze to niezle uzupelnienie tego co juz masz. Plany z modelarza są zwymiarowane. Jedyny mankament IMO to brak rysunków wnętrza kabiny albo ja czegoś "nie doczytalem" z planów. Podeśle ci jutro wieczorem jeszcze coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komplement. Dla podgzania atmosfery, jeszcze kilka zdjec.

p1010467kd3.jpg

imgp0556za9.jpg

p1030854tk4.jpg

Jezeli jest ktos zainteresowany, to mozemy otworzyc nowy temat o budowie Sroki.

Z mojej strony, to tez "chodzi mi po glowie" Nietoperz, taki ok. 4m. Jest na internecie plan w .pdf ale niemam zaufania co do wyboru profili skrzydel do tego modelu.

Troche z innej beczki: polecam strone retroplane.net a zwlaszcza jej forum z relacjami z budowy modeli. To cos (wylacznie) dla milosnikow starych szybowcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem że powstaje kilka planów/modeli starych szybowców ale są tajne. Jeżeli Tomku byłbyś tak dobry to pokaż nam jaknawięcej fotografii twojego modelu w odpowiednim dziale. Masz co pokazać :D Mnie osobiście interesują wszelkie informacje nt. wnętrza kabiny bo z planów z Modelarza nie za wiele wynika, zresztą z PM także ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Dziekuje za motywacje, jak tylko przygotuje wszystkie zdjecia z budowy to zaczne nowy temat.

Jezeli jest ktos chetny to moge udostepnic moje rysunki (na papierze) modelu Sroki w skali 1:3.33 (ok. 4,35m rozpietosci) jako podklad do stworzena plikow CAD. Dobrze by jednak bylo aby "owoc" tej wspolpacy byl dostepny dla innych amatorow staroci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.