Skocz do zawartości

Coś małego do 80cm


qnii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam zabawkę WLtoys F949 3CH o rozpiętości 50 cm. Zabawka jest super, bo paruje się z turnigy 9x. Biorę zestaw do siatki i idę latać na łąkę. Niestety silnik padł nie wiem co się stało. Myślę nad kupnem czegoś większego coś co będzie miało lotki. Zastanawiam się nad kupnem Mini Surfer 800.

Czy możecie mi polecić coś do 80cm rozpiętości lub zestaw, który będzie się łatwo demontować do transportu?  


 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, qnii napisał:

Czy możecie mi polecić coś do 80cm rozpiętości

Sugerował bym coś większego, latanie zaczyna się powyżej 2m (jeszcze lepiej koło 3m)  :)

Lot jest stabilniejszy, a model ma pewną bezwładność i daje zdecydowanie więcej przyjemności z lotu. Oczywiście mam na myśli (moto)szybowce.

Oczywiście rozumiem wygodę transportu małego modelu ale tu chodzi o odczucia z latania a nie trudności logistyczne :D

 

Nie wiem jaki budżet ale jeśli chciałbyś spróbować coś większego a łatwego w pilotażu i ewentualnej naprawie to proponuję jakiś motoszybowiec Volantex:  RC Phoenix 2000 lub 2400. Niestety nie ma już chyba w sprzedaży Phonixa Evo 2,6m który kosztował grosze a lata jak na piankę niesamowicie (jedynie jak to pianka dość wolno). Podejrzewam, że Phoenixy ver.2 będą też nieźle latać a ze złożeniem na łące nie powinno być problemu: kadłub + dwie połówki skrzydła.(czyli trzy elementy po 1m-1,2m)

Do kupienia w sklepie z reklamą powyżej na stronie forum..wersja z pełnym wyposażeniem w cenie kita MPX..i dodatkowo z całkiem solidnym kadłubem z tworzywa..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmontuj sobie ESA z odczepianym skrzydłem.

 

Mam skrzydło z tej firmy tylko w wersji bez neonów https://pl.aliexpress.com/item/4001114829675.html

Bardzo fajnie się demontuje skrzydła do walizeczki. Serwa są w kadłubie a napęd do lotek jest przekazywany przez kwadratowy wałek. Super rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.