Skocz do zawartości

Model dlg i odbiornik spektrum


Viper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też walczyłem z tym tematem i ostatecznie zmieściłem ar400 w kadlubie pod skrzydłami, tylko mój nie był węglowy i nie miałem problemu z ułożeniem anteny, po prostu była wsunięta głęboko wzdłuż rury ogonowej. Miałem bardzo malutki 4ch nieznanej firmy, ale także z krótkimi antenami. W spektrumach jedna antenka to hot wire, a druga to masa, robi za dipol ( czy jakoś tak, nie jestem radiowcem). Zaryzykowałbym kupno malucha od chińczyka i przylutowanie długiej antenki.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że z tym "poprawianiem" długości anten to nie do końca tak, że przylutowanie dłuższej z myślą, że da większy zasięg, może dać odwrotny efekt, gdyż firmowo antena jest policzona tak by wraz z elektroniką dawać optimum (mówimy o 2,4 Ghz). Nie wiem czy to prawda, bo tez nie mam wykształcenia elektroniczno radiowego, ale tak na przykładzie właśnie spektrumów ktoś coś takiego pisał.

Jak nic nie znajdę, to albo spróbuję z tym AR6100e, porobię bardzo dokładne testy zasięgu, albo wybebeszę AR 6250 (wersja węglowa więc nie powinno być problemu, o ile go zmieszczę ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.