Skocz do zawartości

jaki dobry i tani balaster


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

tylko kurcze juz kupiłem kupel ma starszą wersie i sobie chwali

 

wiedze ze duzo postów i dwa tematy piszesz na temat tej ładowarki i balansera !!!! jak zobacza to mody i Cie ochrzanią :evil:

 

Ja uwarzam ze aktualnie (w dobie tej całej elektroniki) JETI CHAR30 to strata kasy w tej cenie mogłeś kupić zaje........tą ładwareczke np. ta którą poleca marcin133, która pokazuje pełne info o ładowanych aku i ma wbudowany balanser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy lepiej dokupuć ten balancer lub i tym ładować pakiety cykowo-weglowe lub kupić esky za 50 zł z balancerem ??

 

Ładziak - chyba jednak za cicho krzyczysz :mrgreen:

 

Różnica cenowa pomiędzy samym Balanserem a Ładowarką która ma więcej możliwości niż Twoja i ma już wbudowany balanser to ok 50zł - wybór należy do Ciebie którą drogą pójdziesz.

 

P.S. Wysłałeś PMa z treścią powyższego wpisu tylko do mnie czy może do wszystkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy lepiej dokupuć ten balancer lub i tym ładować pakiety cykowo-weglowe lub kupić esky za 50 zł z balancerem ??

 

 

cykowo-weglowe :shock: a to ciekawe !!! z tego co wiem baterii sie nie ładuje..... a tym bardziej poprzez balanser :D

 

kolego magnum proponuję teleportowac się do działu OD CZEGO ZACZĄĆ ..... i sporo czytać zanim zadasz kolejne pytanie !

 

 

PS. jak bys podłączył te baterie do CHAR30 to przy min. pradzie 750mAh mogło by się coś

spalić ;D

 

PS2 ty chyba nie masz pojęcia o czym piszesz i co chcesz robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.