Skocz do zawartości

jakie oprzyrzadowanie do silnika


celnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Celnik-na ten zestaw szkoda pieniedzy,jest on przeznaczony głównie do samochodów-stąd krzyżowe klucze do kół i butelka do tankowania która w wypadku samolotu okaże się nieprzydatna.Spraw sobie klips z akumulatorem i ładowarką w zestawie(jakiejś lepszej firmy),do tankowania duża strzykawka 100ml,a do świecy wystarczy Ci klucz nasadowy 8mm.Paliwko model technics 5% nitro,świeca A3,śmigła raczej nie bierz APC,gdyż są strasznie ostre,poleciłbym Ci śmigła firmy Master Airscriew.Do zapalania może Ci się przydać również jakaś osłonka na palce zamiast rękawicy(roźcięta i nasuwana na palce sportowa frotka złożona na 2 warstwy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ten z akumulatorem jest wygodny z tego względu, że nie trzeba do niego ciągnąć kabli. Natomiast jest dosyć ciężki, co w przypadku odpalania silników z głowicą ułożoną poziomo może stanowić pewien problem - piszę może, bo tak naprawdę jeszcze go nie używałem.

 

Zweryfikowałem swoje poglądy. Dziś bez problemu odpalałem silnik z głowicą ułożoną poziomo, przy pomocy grzałki z wbudowanym akumulatorkiem. Wygodne i użyteczne urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.