Skocz do zawartości

Atomowy Windows


kuba r.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A wstydze sie - bo mam lapka z Vista - kiedy ja nie chce Visty, ale z XP sie nie dalo kupic GRRR

A czy nie było (nie jest?) tak, że można Vistę downgradować do XP? Wydaje mi się, że w pewnym momencie M$ umożliwił taką opcję, ech ta skleroza... Pozostaje kwestia dostępności sterowników, bo np. Tośka nie robi już do XP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładziak - idąc dalej tropem logo do samolotów też się najlepiej nadaje

:lol2: Nie pomyślałem w ten sposób. Ale latacz z niego nie najlepszy, za to podobno ktoś kiedyś chciał szybowiec z szyb budować... więc może te okna by się nadały? ;-)

 

Maki wykluczam, bo to pantera, panpóźniej, tygrys, jagrys, ongrys, jakiś lopierd - to nie przejdzie w poważnych zastosowaniach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wstydze sie - bo mam lapka z Vista - kiedy ja nie chce Visty, ale z XP sie nie dalo kupic GRRR

A czy nie było (nie jest?) tak, że można Vistę downgradować do XP? Wydaje mi się, że w pewnym momencie M$ umożliwił taką opcję, ech ta skleroza... Pozostaje kwestia dostępności sterowników, bo np. Tośka nie robi już do XP.

 

tylko wersja ulitimate i biznes (czy jakos tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak uzywam zewnetrznej - bo lepsza :) a lapka kupilem o prawie 300 funtow taniej jako ostatni egzemplarz :)

A kamerka dziala - tylko ustawien sie zmienic nie da ...

 

 

mammuth - aktualnie z lapkami jest jeszcze jeden problem producenci nie robia sterowników pod XP :( wiec pozostaje tylko Vista. Na viste tez jest sposób wystarczy odpowiednio zoptymalizować powyłączać zbędne badziewia i śmiga aż miło.

A moze tak dalbys jakiegos linka gdzie to bedzie tak jak dla chlopa prostego opisane jak to uczynic ? Bo ja zbyt mocny w tym temacie to nie jestem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki w końcu system jest odpowiedni do zarządzania tymi atomowymi łodziami.Pytam bo gdybym przypadkowo kupił taką łódz to nie wiem czy poszłaby na Viście a taki mam legalny.Wszyscy twierdzą że to szajs bo nie ma sterowników to pewnie i do tych łodzi też nie ma. :P :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z iloma "windami " miałes do czynienia ?

Platformy przemysłowe łączy z XP tylko logo .

W wielu maszynach chodzą systemy oparte o rdzenie windowsa i żaden sie nie wiesza

 

Z racji zawodu, miałem kiedyś pod opieką Prasę Hydrauliczną, którą przerobiono ze poststalinowskiej "Wajchy" na nowoczesny automat z logo XP na sterowniku.

W życiu nie widziałem maszyny, która by się tak psuła od samego patrzenia na nią. Jak się kiedyś "zawiesił" to przez 4 dni, 3 automatyków z kupą sprzętu próbowało dojść, czemu nie działa. :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pisali , że tyle lat nie przeinstalowywali Windy, ja powiem tak - znam osoby, które stawiały system Windows kilka razy w tygodniu, bo jak inny kolega powiedział psuł się od patrzenia, sam do nich należę, możecie powiedzieć że brak umiejętności, tylko gdzie tam potrzebne są umiejętności skoro system staje sam ?! :P no w sumie WinAmp potrafi namieszać w systemie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji zawodu, miałem kiedyś pod opieką Prasę Hydrauliczną, którą przerobiono ze poststalinowskiej "Wajchy" na nowoczesny automat z logo XP na sterowniku.

jak sam napisałeś przerobiono - to tak jakby dorabiać komputer do zwykłego młotka .... i z życia powiem że na 99% ktoś musiał zarobić ,ktoś miał kasę do wydania i sam chciał coś z tego mieć ..ja nie raz otrzymywałem takie propozycje by coś zmodernizować w zakładzie - ja dostane zlecenie o ile odpale % zleceniodawcy ...dziekuję postoję

a do prasy wystarczy najprostszy choćby sterownik LOGO,siemens czy "misiuwbuszu " :wink:

 

rozszyfrowałem skrót

PFMRC - Polskie Forum Modelarzy a Raczej Computerowców :devil: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sytuacji to np.

 

(helpdesk) prosze zamknąc okno - odpowiedz juz ide porsze poczekać

myszka w lewym górnym rogu a kobita trzyma myszke i wyciaga w kierunku rogu ale pomieszczenia

 

ja ma super odpowiedz jak ktoś z pracowników mi mówi ze komputer wolno działa lub zawiesza się to moja odpowiedz jest taka komputer dostosowywuje się do użytkownika

pracownik wolno działa to komp. tez w koncu wykonuje tylko jego polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... swego czasu moja żona dzwoni do mnie do pracy i mówi, że chce włączyc komputer. Ówczesny mój komputer załączał sie z klawiatury, więc mówię jej wciśnij RAZEM kontrol i F1. Po chwili milczenia słyszę, nie ma takiego klawisza! Ponieważ od urodzenia cechuję się "anielską cierpliwością", tłumaczę, bo to są 2 (dwa) klawisze kontrol i F1, F1 jest u samej góry klawiatury a kontrol jest na dole z lewej i z prawej strony. F1 znalazłam ale kontrol nie ma. Tu już czerwone szmatki zaczęły mi latac przed oczami, ale nadal spokojnym głosem mówię, ajaki masz klawisz na samym dole klawiatury z lewej strony?

Ceteerel!!!

:shock: Na to nie wpadłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.