Skocz do zawartości

V22 Osprey


pietka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde. ni mom farta.... na marginesie ...fart po anglijsku to pierd....ale ni mom farta....nie wim w jaki dział to wciepnonć bo to i wielowirnikowiec i samolot i wogóle.   Ale wicie....ni mom farta... 4 miechy czekołżem na one cudo i już juryści znajome od 

Mikrosofta mieli siem z hamerykańskom pocztom potykać...a tu proszem ....jest ci on ...i mruga na mnie.  Ale

wicie..... ni mom farta.... chciałem go podfruwać dzisiaj a tu jakby Pon Bucek 

se przypomnioł co wodom trza ino polać coby ten ciul co pole juz trzeci raz koło

chaupy mej chce kosić za dobrze nie mioł. Pocieszom siem ino że un tysz ni mo farta bo mu siem ta straszliwa machina kubainem zwana   zrypała po trzeci raz. Ale wicie... ni mom farta..... piwo w chaupie ostawiłżem i nie opijem narodzin tego otoż cuda.

Jutro po wieczornyc nieszporach opiszem jak na zawał nie zemrem.  Ale wicie..... ni mom farta.  Żywy obrazek jo chcioł umanić z apparatum magicznego Samusund zwanem.....czy jakos tak......a tu mi siem bateryja w magicznem radyjo zdechła była i wicie..... jak ktoś, ni  mo farta to ni mo.....

20200818_212418.jpg

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.