Skocz do zawartości

Platforma DARKARLL,a


darkarll

Rekomendowane odpowiedzi

A ladny filmik .

Troche lamie ci obraz na prawo - to jest zapene wynik za duzego kontrastu w kamerze - jesli ma ona regulacje to zmiejsz kontrast i nie bedzie lamac .

A pozatym w OSD sporo zmian - nowy soft - dodatkowe kanaly ADC do np. RSSI - pojemnosci zbiornika , temperatury czy jakiego tam innego czujnika analogowego .

Mozesz sciagnac update z netu i sprobowac zmienic soft na nowszy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obraz łamie tylko w nagrywarce , w goglach jest OK , a temat OSD śledzę na bieżąco

"tu i tam" :) prawdę mówiąc to OSD spełnia moje oczekiwania , po głowie mi tylko chodzi to RSSI , ale czy "grzebanie " w odbiorniku i podłączenie go pod OSD nie wprowadzi dodatkowych zakłóceń ?, puki co małe serwko zamontowane przed kamerką pokazuje kiedy odbiornik przechodzi w FailSafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obraz łamie tylko w nagrywarce , w goglach jest OK , a temat OSD śledzę na bieżąco

"tu i tam" :) prawdę mówiąc to OSD spełnia moje oczekiwania , po głowie mi tylko chodzi to RSSI , ale czy "grzebanie " w odbiorniku i podłączenie go pod OSD nie wprowadzi dodatkowych zakłóceń ?, puki co małe serwko zamontowane przed kamerką pokazuje kiedy odbiornik przechodzi w FailSafe

 

To servko jest bardzo dobra metoda , co do zaklocen wprowadzonych przez RSSI to jest ryzyko . To oczywiscie robota dla zaawansowanych , w szereg wepnij dlawik okolo 20uH i condensatorek do masy i powinno znacznie wytumic ewentualne piki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.