Skocz do zawartości

silnik się nie kręci na MAG8 30A ;/


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

mam problem z nowiutkim regulatorem Tower Pro MAG8 30A a mianowicie nie daje sygnału do silnika :? serwa działają ale silnik się nie kręci pomimo operowania drążkiem gazu :cry: próbuję to ustawić już godzine ale nic mi nie wychodzi... korzystam z tej instrukcji http://www.emodel.pl/esklep/download/Regulator_TP_12A_25A_30A.pdf

pomóżcie mi... to pierwszy taki przypadek z jakim sie spotkałem osobiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

czytałem o tych regulatorach na forum i to że trudno go się programuje to czesto spotykany problem :?

silnik i regulator wydają odgłosy

 

A w instrukcji jest napisane ile i w jaki sposób.

Tego nikt na forum nie usłyszy :D

Może policzysz i napiszesz dokładniej?

Przejrzałem tę instrukcję i 4 punkt mnie trochę zdziwił.To regulator z BEC-em a tam pisze podpiąć baterię odbiornika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja swojego Mag8 30A programuję zgodnie z "instrukcją".

Włączam aparaturę, gaz na max., podpinam akumulator do regulatora i po pierwszym bip gaz zdejmuje na min. Po ok. 2s (silnik lub regulator) coś tam jeszcze popiszczy i... gotowe!

Poprosiłem ECO400 aby podał swój sposób, bo może jest jeszcze inna metoda :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.