Skocz do zawartości

szuwarek na chorobowym:) z depronu 3mm


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

dziś się bardzo nudzilem poniewaz jestem chory;/ więc pomyślałem jest troche sniegu,lodu i zawsze woda:) wiec zaczołem budować SZUWARKA.

 

całość wykonana z depronu 3mm z wzmocnieniemi tez depronowymi:) (z powodu braku listewek) wymiary to 40cmx20cmx3cm napędzany bedzie silnikiem speed 400 ze śmigłem pchającym 125x110 i zasilany akku li-lon pojemnosc okolo 1000 mAh lub pozniej li-po :) a tu pare fotek z prac troche to trwa bo klej wolno wiąże.

 

 

s1050140hf8.jpg

s1050142ub1.jpg

s1050143th4.jpg

w1800.png

 

 

s1050144lv9.jpg

w1800.png

 

 

s1050146dd1.jpg

 

 

jutro dalsza relacja:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

dziś się bardzo nudzilem poniewaz jestem chory;/ więc pomyślałem jest troche sniegu,lodu i zawsze woda:) wiec zaczołem budować SZUWARKA.

 

całość wykonana z depronu 3mm z wzmocnieniemi tez depronowymi:) (z powodu braku listewek) wymiary to 40cmx20cmx3cm napędzany bedzie silnikiem speed 400 ze śmigłem pchającym 125x110 i zasilany akku li-lon pojemnosc okolo 1000 Mah lub pozniej li-po :) a tu pare fotek z prac troche to trwa bo klej wolno wiąże.

 

 

 

:shock: :shock: :shock:

 

3 metrowe smigło i 1000 MEGA Ampero godzin? :shock: :shock:

I chcesz to wcisnąć w to pudełeczo? :shock:

Wynalazłeś reaktor zimnej fuzji? :shock:

Dawaj plany :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się czepiacie,przy pisaniu mAh chłopak nie w tym momencie przytrzymał Shift a śmigło podał jak najbardziej poprawnie z tym że nie w calach tylko według starej szkoły w centymetrach.Chmura-podoba mi się że budujesz model według własnej fantazji nie ograniczając się do planów i wszystko tak niewielkim nakładem finansowym;grunt to chęci :wink: .Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest po prostu przyjęte, że bez podawania jednostek, wymiary oznaczają najpopularniejszą, lub umowną jednostkę, a tą obecnie w kwestii śmigieł jest Cal.

A tu literka akurata zrobiła dużą róźnicę....

Pewnie, że się czepiamy. :wink: Trzeba chłopaka rozerwać i pomóc przezwyciężyć depresję. ;D Pośmiać się, pożartować, wywołać bananka na twarzycce umęczonej cierpieniem itd. :lol2:

Z drugiej strony, to co nas nie zabija, to nas wzmocni. Jako dzieciaczek też duuużo chorowałem, a teraz jako stary chłop lekarza widuję tylko z okazji wypadków. :wink:

A co łódki, czekamy na koniec relacji. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że przy tych rozmiarach - 40x20x3cm i silniku 400 nie będzie to pływać... Będzie latać. Nieproporcjonalnie duży napęd do małego kadłubu. Dasz większy pakiet - to może pójść na dno. 3cm wysokości to tyle co nic...

Obawiam się, że czeka Cię jednak nowy kadłub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.