Skocz do zawartości

DLG pytania


kaczma2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Czaro napisał:

 

Te przetwornice z linku, stosuję już przynajmniej 3 lata. To będzie przeszło 150h przelatanych i nie mam problemów. Koledzy z lotniska też je stosują, więc to są kolejne dziesiątki godzin bezawaryjnego nalotu.


Super, dzięki :) 
Przy KST X08 używam 1s ale nowe KST X06 jest słabsze więc trzeba będzie podnieść napięcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartkosz, dzięki za części ale nie mam gdzie trzymać tych modeli. Piwnicę mam zawaloną pudłami z modelami statków i samolotami. Jak otworzę piwnicę to najpierw wystawiam na korytarz rower potem dwa statki i wtedy mogę coś robić.

Wrócę do wcześniejszego skrzydła z pełnej balsy. Mogę na nim narysować żeberka,  linie natarcia i spływu a następnie wycinać okienka z tym, że żeberka będą w poprzek słoi i  muszą być grube na 3 mm. Inna wersja to wyciąć środek i powklejać żeberka. I oczywiście okleić.

Kupiłem lipola 500mAh  i czekam na przysłanie przetwornicy. Wtedy będzie komplet. Połączyłem przewodami lipola z wtyczką na przetwornicę (3 piny) i dalej wtyczka do odbiornika (2 piny).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były próbne loty modelu  z ręki bez RC. Pierwszy rzut - stromo do trawy. Drugi silniejszy rzut poleciał dalej. Dałem sterek wysokości do góry - zadarł w górę. Zmniejszyłem wychylenie i wtedy leciał dobrze, na powietrzu. Będzie latał. Dorobię uchwyt do rzutu i na naszym lotnisku mogę robić próbne rzuty. Model bez przetwornicy i uchwytu waży 142 g. Nie mam pewności co do środka ciężkości. Mam 60 mm od natarcia. W innych modelach na planach podają 70 a nawet 80 mm.

PB280238.thumb.JPG.33f15385dcaba39a004f6aa083903671.JPG

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.