Skocz do zawartości

regulator BDESC-S10E-RTR


symon5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że nie znam się na napędach elektrycznych potrzebuje rady .Czy wyżej wymieniony regulator nadaje się do silnika klasy 775 ,ma to  być napęd do nazwę to,  pojazdu wodnego a konkretnie pchacz do ściągania FSR 27 z wody . Projekt jest na ukonczeniu tylko mam wątpliwości odnośnie regulatora gdyż pomimo że pisze na nim zasilanie  2-3S to jednocześnie wielkość silnika 500 .A nie chcę w razie czego mieć 2 modeli do ściągania z wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

nie przeginasz  z tym pytaniem ?  lenistwo godne orderu... Kolego -więcej szacunku dla czasu innych.

 

       symbol wrzucony w google i natychmiast dane techniczne regulatora wyskakują -w tym      "przeznaczony do silników szczotkowych nie większych niż 540..." w podstawówce uczyli, że 775 to więcej niż 540...

 

a z zasilaniem     3s silniki nie większe niż 380...       i     to po polsku pisze... nawet nie trzeba tłumacza... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.